+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل آتلانتیس دبی؛ اقامتی شاهانه در جزیره‌ی نخل

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
  تعداد نظر :(#)

  هتل آتلانتیس دبی؛ اقامتی شاهانه در جزیره‌ی نخل


  اقامت در یکی از لوکس‌ترین هتل‌های دبی پیشنهاد هیجان‌انگیزی است که هر مسافری را به وجد میاورد. دبی با همه‌ی زیبایی‌ها و شگفتی‌هایش چه در خرید و چه در تفریحات به جایگاه قابل قبولی در جهان دست پیدا کرده است.
  هرچند که این شهر مدرن تابستان‌های گرمی دارد اما مناسب بودن قیمت‌ها و تخفیف‌های تابستانی کاری کرده که دبی هیچ‌گاه از مسافر و گردشگر خالی نباشد. تورهای ارزان‌قیمت و اقامت در هتل‌های لوکس دبی با قیمتی کمتر از دیگر ایام سال باعث شده که گردشگران، به‌خصوص کسانی که قصد خرید دارند اقامتی شاهانه را در کنار خریدی لذت‌بخش تجربه کنند.
  یکی از این هتل‌ها، هتل آتلانتیس دبی واقع در جزیره‌ی نخل جمیرا است. آژانس الماس نشان تور دبی (هتل آتلانتیس) را در بسته‌ی پیشنهادی تابستان ۹۵ قرار داده است.

 • انتظار شما از یک هتل چیست؟
  یک ساحل اختصاصی، معماری و دکوراسیونی منحصربه‌فرد و یا تفریحات اختصاصی برای مسافران؟
  شاید هم مثل من از طرفداران پر و پا قرص رستوران با انواع غذاهای باکیفیت باشید! اما علاوه بر همه‌ی این‌ها چیزی که هتل آتلانتیس را از بقیه‌ی هتل‌ها متمایز می‌کند رفتار خوب خدمه و کارکنان با مسافران است، چیزی که هر هتلی برای جلب رضایت و حفظ مشتریانش به آن نیاز دارد.

  معماری زیبا
  خاص بودن هتلتان را از همان لحظه‌ای که چشمتان به هتل آتلانتیس بیفتد متوجه می‌شوید. خوشبختانه قرار نیست در یک ساختمان قوطی‌کبریتی مثل اکثر هتل‌هایی که دیده‌اید و می‌شناسید اقامت داشته باشید. هتل آتلانتیس واقع در رأس نخل جمیرا با معماری منحصربه‌فردش چشم‌اندازی بی‌نظیر از خلیج همیشه فارس در برابر چشمان شما قرار می‌دهد.
  اتاق‌ها
  خب پیش از هر کاری سری به اتاق‌ها خواهیم زد. هتل ۲۳ طبقه‌ی آتلانتیس با ۱۵۳۹ اتاق مجهز پذیرای شماست. اتاق‌هایی با طراحی زیبا و لوکس که تنها کارایی‌شان این است که مسافران را غرق در لذت و راحتی کنند.
  وقت خوش‌گذرانی است!
  پارک آبی
  شاید به جرأت بتوان گفت که این بخش از سفرتان می‌تواند بهترین قسمت آن باشد. بزرگ‌ترین پارک آبی خاورمیانه که بهترین پارک آبی دبی نیز هست در هتل آتلانتیس قرار گرفته است. به‌راحتی می‌توانید ترکیدن بمب آدرنالین در رگ‌هایتان هنگام سرخوردن از روی برج‌های پوزئیدون و نپتون خدای آب‌ها و دریاها، حس کنید.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon