+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • WiFi و صبحانه رایگان مهم‌ترین نیاز میهمانان هتل

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
  تعداد نظر :(#)

  WiFi و صبحانه رایگان مهم‌ترین نیاز میهمانان هتل


  نتایج پژوهش انجام شده توسط وب‌سایت جهانی "Hotels" نشان می‌دهد که برخورداری از WiFi و صبحانه رایگان در صدر خواسته‌های میهمانان هتل‌های برتر جهان در سال ۲۰۱۵ قرار دارد.

 • بر اساس این گزارش در این پژوهش نظر بیش از ۴ هزار و ۹۰۰ مسافر از ۲۸ کشور مختلف را که در هتل‌های برتر جهان مهمان بوده‌اند، برای تعیین خواسته‌های اساسی آنها در سال ۲۰۱۵ مورد بررسی قرار گرفته است.

  در این نظرسنجی مسافران تجاری، ۴۹ درصد وای‌فای رایگان، ۱۴ درصد صبحانه رایگان، ۱۱ درصد نزدیکی به حمل و نقل عمومی و ۶ درصد صندلی و میز کار راحت را به عنوان مهمترین فاکتور در انتخاب هتل مورد توجه قرار داده‌اند.

  مسافران تفریحی نیز ۲۵ درصد وای فای رایگان، ۲۲ درصد صبحانه رایگان، ۱۵ درصد پارکینگ رایگان و ۱۰ درصد استخر و سونا را به عنوان فاکتوری برای انتخاب هتل اعلام کرده‌اند.
  بر اساس این تحقیق مسافران دیگر تمایلی به استفاده از امکاناتی مانند مینی‌بار، اتوی شلوار، تلفن در دستشویی و DVD PLAYER ندارند؛ بر اساس این آمار ۲۴ درصد آنها از مینی‌بار، ۲۰ درصد از تلفن در دستشویی، ۱۵ درصد از اتوی شلوار، ۱۵ درصد از کلاه حمام، ۹ درصد از DVD PLAYER و ۱۷ درصد از سایر امکانات استفاده نمی‌کنند و می‌توان این امکانات را حذف کرد.

  در این پژوهش همچنین از مهمانان پرسیده شده که تمایل به حذف کدام سرویس و آیتم را دارند تا هزینه اقامت کاهش پیدا کند؛ آنها هم پاسخ داده‌اند که حاضرند از امکانات و خدمات خاصی چشم پوشی کنند؛ ۶۹ درصد مرتب کردن تخت، ۶۸ درصد حوله‌های حمام، ۵۱ درصد میز آرایش، ۴۸ درصد خدمات روم‌سرویس و ۴۴ درصد باشگاه ورزشی را مثال زده‌اند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon