+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • علاقه‌مندی گروه هتل‌های "اینتر‌کنتینانتال" به سرمایه‌گذاری در ایران

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
  تعداد نظر :(#)

  علاقه‌مندی گروه هتل‌های "اینتر‌کنتینانتال" به سرمایه‌گذاری در ایران


  نمایندگان گروه هتل‌های بین‌المللی "اینتر‌کنتینانتال" در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن تاکید به علاقه‌مندی برای سرمایه‌گذاری در حوزه هتل‌سازی در ایران، آینده این صنعت در ایران را روشن توصیف کردند.

 • در این دیدار قرار شد سرمایه‌گذار ترکیه‌ای ظرف مدت ۲ ماه آینده با بررسی‌های خود برای احداث ۱۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در شهرهای مختلف ایران، تصمیمات لازم را اتخاذ نماید؛ این شهرها عبارتند از تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، کرمان، بندرعباس، اهواز و یکی از شهرهای شمالی کشور.

  لازم به ذکر است که سرمایه‌گذار ترکیه‌ای در این سرمایه‌گذاری از شرکای ایرانی برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری ایران استفاده خواهد کرد.

  در ماه‌های گذشته گروه‌های مختلف سرمایه‌گذار از کشورهای آلمان و ترکیه برای سرمایه‌گذاری در صنعت هتلداری ایران اعلام آمادگی کرده‌اند که از این جمله می‌توان به انعقاد تفاهم‌نامه با گروه هتل‌های "اشتاینگن برگر" آلمان برای ساخت ۱۰ تا ۱۵ هتل ۴ و ۵ ستاره طی ۷ سال در ایران و تفاهم‌نامه با وزیر گردشگری ترکیه برای ساخت ۱۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در ایران اشاره کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon