+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل داریوش؛ برنده نشان زرین برند محبوب مصرف‌کنندگان

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
  تعداد نظر :(#)

  هتل داریوش؛ برنده نشان زرین برند محبوب مصرف‌کنندگان


  هتل بزرگ داریوش کیش موفق شد برای سومین سال متوالی تندیس و نشان زرین در گروه هتل‌ها و مراکز اقامتی را از سومین جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان دریافت کند.

 • سومین جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان برگزار و طی آن نشان زرین و سیمین برندهای برتر و هواداران منتخب اعطا شد.

  بر اساس این گزارش، هتل بزرگ داریوش کیش موفق شد برای سومین سال متوالی لوح و نشان زرین در گروه هتل‌ها و مراکز اقامتی را از سومین جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان دریافت کند.

  "فاطمه دانشور" عضو اتاق بازرگانی ایران و عضو شورای‌ شهر تهران در این رویداد ‌توجه به مسئولیت‌های اجتماعی از سوی شرکت‌ها را در محبوبیت آن‌ها بسیار مهم دانست و گفت: تولید ثروت در کنار رعایت کدهای اخلاقی و کسب و کار مسئولانه سبب می‌شود تا ‌به اصول اخلاقی پایبند باشیم.

  هادی اسدی، دبیر این جشنواره نیز با اشاره به اینکه این مصرف‌کنندگان هستند که به یک برند اعتبار می‌دهند، گفت: تا پیش از این رویدادی در کشور وجود نداشت که محبوبیت برندها را بر اساس نظر مصرف‌کنندگان بسنجد اما دست‌اندرکاران این جشنواره تلاش کردند تا با نظرسنجی ملی،‌ برندهای محبوب را بر اساس نظر مصرف‌کنندگان انتخاب کنند.

  در ادامه محمود محمدیان، ‌رییس کمیته علمی جشنواره نیز با اشاره به اینکه در مرحله رشد برندینگ در ایران قرار داریم، ‌گفت: در جهان، ‌برند مدل و چارچوب مشخص دارد که در ایران به آن مدل نزدیک می‌شویم. برند محبوب در دنیا نیز سنجیده می‌شود و روی محبوبین برندها نیز کارهای زیادی انجام شده است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon