+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • احداث اولین هتل ۵ ستاره "حلال" در ایران

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  احداث اولین هتل ۵ ستاره "حلال" در ایران


  با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری آتیه‌صبا، مراحل آماده‌سازی زمین برای آغاز عملیات احداث اولین هتل ۵ ستاره کشور در شهر اصفهان و در محل قدیمی هتل جهانگردی این شهر در حال انجام است.

 • در همین راستا و با حضور دکتر احمدرضا نیک‌کار اصفهانی، آخرین مرحله از آماده‌سازی زمین محل احداث اولین و بزرگترین هتل ۵ ستاره حلال کشور بر اساس استانداردهای جهانی و با برندی معتبر، به پایان رسید.

  عملیات اجرایی و ساخت این مجموعه بزرگ شامل ۲۰۰ اتاق، ۸ واحد سوئیت و ۵۰ آپارتمان تحت نظارت و استانداردهای یکی از بزرگترین برند‌های جهانی در ساخت و نگهداری و بهره‌برداری از مجموعه های گردشگری در محل قدیمی هتل جهانگردی اصفهان به زودی آغاز خواهد شد و بدین ترتیب با تبدیل یک مجموعه ۴۵ ساله به هتلی مدرن و استاندارد، بهترین نمونه بهینه‌سازی در صنعت گردشگری داخلی صورت خواهد گرفت.

  این هتل که ۶۰۰ تخت به ظرفیت گردشگرپذیری کشور اضافه خواهد کرد، ضمن ایجاد ۲۰۰ شغل مستقیم و ترغیب بسیاری از گردشگران مسلمان برای بهره‌گیری از خدمات گردشگری با استانداردهای جهانی، می‌تواند به صورت غیرمستقیم نیز موجب اشتغال‌زایی گسترده‌ای شود.

  نکته ارزشمند دیگر این است که این هتل در مجاورت ساختمان دانشگاه لوزان که اولین آکادمی بین‌المللی هتلداری ایران در زمینه آموزش‌های تخصصی در حوزه گردشگری و هتلداری است، قرار دارد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon