+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • رمانتیک‌ترین هتل‌های دنیا برای تعطیلات

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
  تعداد نظر :(#)

  رمانتیک‌ترین هتل‌های دنیا برای تعطیلات


  آيا به‌دنبال جايی رمانتيك برای گذراندن تعطیلات هستيد؟ چه به‌دنبال رزوركردن يك سوئيت باشيد و چه نوشيدن نوشيدنی در لابی يك هتل، اين چند هتلی كه به شما معرفی می كنيم نااميدتان نخواهند كرد.

 • هتل چهارفصل خليج جيمباران، بالی
  وقتی اليزابت گيلبرت، نويسنده كتاب بخور، دعا كن، عشق بورز به جزيره پارادايز بازگشت، جايی كه او دوباره عشق را كشف كرد، در هتل چهارفصل خليج جيمباران اقامت كرد. چندين ويلا با بام‌های گالیپوش به سبك خانه‌های سنتی بالی بر روی تپه‌های كنار اقيانوس و در مقابل كوهستان مقدس بالی قرار گرفته‌اند. هر ويلا دارای تخت‌خواب‌هايی با پارچه‌های كتان ايكات، استخری در فرورفتگی زمين، و عمارت‌هايی دنج است كه در آن كاركنان مهربان محلی نوشيدنی های مخصوص بالی و سينی هايی از ميوه‌های خوش‌مزه گرم‌سيری را سرو می كنند.
  هتل بليك، لندن
  هتل بليك در نزديكی موزه ويكتوريا و آلبرت در كِنسينگتون جنوبی قرار گرفته است و دارای ويژگیهای خاص و منحصربه‌فرد است و آنوشكا همپل آن را طراحی كرده است. سوئيت‌های لوكس مانند سوئيت‌های ونيزی كه دارای تخت‌خواب‌های زيبا با پارچه‌هايی غنی هستند، و اتاق‌های دوريان گری كه دارای رنگ‌های خاكستری متمايل به قهوه‌ای و فضايی آرامش‌بخش است، و سوئيت بيدرماير كه در آن وسايل آنتيك و تخت‌خواب چهارطرفه می درخشد. اتاق چينی و بار بليك بسيار باشكوه هستند و در آن شمع‌های زيادی روشن هستند و با رنگ‌های تيره مشابه‌ای طراحی شده‌اند.
  شتئو مارنوت، لس‌آنجلس
  ساموئل گولدوين به ستاره‌های كوچك خود گفت كه شتئو مارنوت جايی برای عشق‌وزيدن است. و تعجب ندارد كه از بيرون اين هتل مانند قلعه‌ای است كه در شيب بولوار سان‌ست قرار گرفته است. مالك هتل آندره بالازس لابی زيبای آن‌ را با مبلمانی چشم‌گير طراحی كرده است و اتاق‌های آن دارای نورپردازی باشكوه و نشيمن‌های مجلل هستند و از درون بالكن‌های خصوصی آن نمای شهر لس‌آنجس به طور كامل در مقابل چشمان شما قرار دارد.
  هتل خيابان كراسبی، نيويورك

  هتل خيابان كراسبی دارای كاركنان مهربان و مودب و زمانی برای سرو چای سنتی انگليسی در اتاق‌های مهمان خود است. مالكان اين هتل تيم و كيت كِمپ كه در لندن زندگی می كنند هتل فوق‌العاده زيبايی ساخته‌اند كه اتاق‌های مهمان آن پرنور و دارای پنجره‌هايی بزرگ با قاب‌های استيل است. طراحی داخلی آن به سبك تلفيقی است كه مبلمان موجود در فضاها دارای پارچه‌هايی زيبا و شاد هستند. حمام‌های اين هتل به‌زيبايی طراحی شده‌اند و دارای وسايلی هستند كه توسط ميلر هريس ساخته شده‌اند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon