+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • ژاپن - اداره هتل توسط ۵۲ نسل از یک خانواده

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  ژاپن - اداره هتل توسط ۵۲ نسل از یک خانواده


  هتل Nishiyama Onsen Keiunkan که در شهر "کیوتو" واقع شده، در حدود ۱۳۰۰ سال است که توسط ۵۲ نسل از یک خانواده ساطنتی ژاپنی اداره می‌شود و با وجود اضافه شدن امکانات پیشرفته به آن، همچنان فضای تاریخی و سنتی خود را حفظ کرده است.

 • هتل چشمه‌های آب گرم، ۱۳۰۰ سال است که توسط ۵۲ نسل از این خانواده اداره می‌شود. این هتل به عنوان قدیمی‌ترین کاروانسرایی که هنوز کار می‌کند توسط گینس شناخته شده است. خانواده هم چنان در حال توسعه فضای هتل و مدرنیزه کردن امکانات آن هستند.

  این هتل در سال ۷۰۵ میلادی توسط "فوجیوارا ماهیتو" پسر معاون امپراطور سی و هشتم ژاپن تاسیس شده و از آن زمان میزبان طیف وسیعی از مهمانان از سامورایی‌ها و شوگان‌های ژاپنی تا سیاستمداران و افراد سرشناس تا بازدیدکنندگان کنجکاو در طی قرون بوده است.

  با وجود اضافه کردن امکانات پیشرفته به این هتل چهارستاره، سعی شده که فضا و جو سنتی و تاریخی آن حفظ شود. با اتاق‌های کفپوش تاتامی و بدون دسترسی به اینترنت، بازدیدکنندگان مجبور می‌شوند از محیط آرام و مناظر زیبای اطراف لذت ببرند. مهمانان همچنین می‌توانند از غذاهای محلی و بسیار با کیفیت رستوران این هتل و فرهنگ ژاپنی لذت ببرند.

  هم چنین می‌توانند از چشمه‌های آبگرم طبیعی مشهور در حالیکه از از مناظر شگفت انگیز کوهستان و دره لذت می‌برند، استفاده کنند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon