+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل کپسولی در ژاپن ساخته شد

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
  تعداد نظر :(#)

  هتل کپسولی در ژاپن ساخته شد


  هتل کپسولی در ژاپن ساخته شد. این هتل‌های کپسول مانند اصلاً شباهتی به هتل‌های قدیمی ندارند؛ در واقع هتل کپسولی برای کسانی است که فقط یک جای خواب و خوراک می‌خواهند. نرخ هر اتاق هتل کپسولی در یک شب از ۲ تا ۴ ین است که معادل ۳۰ تا ۴۰ یورو می‌شود.

 • در ژاپن هتل‌هایی به شکل کپسول وجود دارد که مشتریانی که فقط جای خواب و خوراک می‌خواهند می توانند به آنجا بروند. به گزارش سماتک، هتل‌هایی به شکل کپسول به منظور به حداکثر رساندن فضای اشغال شده ساخته شده‌اند؛ در واقع اتاق خواب این هتل‌ها محدود به یک تخت خواب است.

  کابین‌ها و اتاق خواب‌های این هتل ۲متر در ۱ متر و ۲۵ سانتی‌متر است و اغلب مجهز به یک تلویزیون است؛ بین اتاق‌ها یک راهروی طویل وجود دارد. اندازه هتل‌ها متفاوت است و این هتل‌ها دارای ۵۰ کپسول تا ۷۰۰ کپسول هستند. این هتل‌ها اصلاً شباهتی به هتل‌های قدیمی ندارند؛ در واقع این هتل برای کسانی است که فقط یک جای خواب و خوراک می‌خواهند. نرخ هر اتاق در یک شب از ۲ تا ۴ ین است که معادل ۳۰ تا ۴۰ یورو می‌شود.

  بیشتر مشتریان این هتل‌ها آقایان هستند. مهمانان هتل در موقع ورود باید کفش‌های خود را در آورده و در رختکن قرار دهند تا هتل را آلوده نکنند و از دمپایی‌های مخصوص هتل استفاده کنند، مهمان هتل در صورت داشتن چمدان باید آنرا نزد پذیرش بگذارد.

  هتل دارای یک سالن و چند اتاق است که در هرکدام از آنها تلویزیون، اینترنت، غذا، نوشیدنی، حمام و سونا وجود دارد که مشتریان هتل می‌توانند از این امکانات استفاده کنند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon