+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • اولین هتل یخی در کانادا و استان کبک

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
  تعداد نظر :(#)

  اولین هتل یخی در کانادا و استان کبک


  با فراگیر شدن هتل های مختلف در شهرهای توریستی و معروف جهان، پیدا کردن هتلی با کیفیتی بالا شاید کار سختی نباشد، اما بسیاری از توریست ها به دنبال هتل هایی هستند که خاص باشند و تجربه های جدید را در اختیار آنها قرار دهد.

 • همانطور که میدانید کانادا یکی از زیباترین کشور های جهان میباشد، این کشور دارای آب و هوایی سرد و خشک میباشد و اغلب زمستان هایی سرد و طاقت فرسا را دارا میباشد، در این لحظه میخواهیم شما را با یکی از خاص ترین و جالب ترین هتل های جهان آشنا کنیم، این هتل یخی در کانادا قرار دارد.
  هتل یخی کانادا که معروف به Ice Hotel میباشد در ۵ کیلومتری شهر Quebec در تحویل سال نو ۲۰۰۱ میلادی افتتاح شد، این هتل اولین هتل یخی بخش آمریکا شمالی میباشد، هر ساله این هتل در آخرماه دسامبر بازسازی میشود، تا در آغاز ماه ژانویه در خدمت توریست ها و بازدیدکنندگان باشد.
  عمر این هتل یخی ۳ ماه بیشتر نمیباشد، یعنی از به وجود آمدن آن در ماه ژانویه تنها ۳ ماه طول میکشد تا در ماه آوریل این هتل آب شود، این هتل هنگام تاسیس خود تنها دارای ۱۱ اتاق بود اما حالا با داشتن ۵۵ اتاق، یکی از بزرگترین هتل های یخی جهان است.
  برای ساخت این هتل سالانه ۴۵ روز وقت گذاشته میشود و از ۵۰ کارگر برای ساخت آن استفاده میشود، نکته جالب این است که برای ساخت این هتل همچنین از چوب نیز استفاده میشود اما در بدنه ی هتل به کار میرود. برای ساخت این هتل حدود ۳۰۰۰۰ تن برف و همچنین ۵۰۰ تن یخ استفاده میشود که در نوع خود بسیار جالب میباشد. دیواره های این هتل نیز هر کدام دارای حدود ۴ متر ضخامت میباشد که رقم قابل توجه ای میباشد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon