+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل آفتابگردان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۲
  تعداد نظر :(#)

  هتل آفتابگردان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان


  هم‌زمان با سالروز افتتاح و بهره‌ برداری شرکت فولاد مبارکه، هتل آفتابگردان با حضور مدیرعامل و مسئولان شرکت فولاد مبارکه و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان افتتاح شد.

 • در این مراسم دکتر سبحانی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و سایر مدیران ارشد این شرکت، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و دست اندرکاران باشگاه سپاهان، فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهرستان مبارکه، حسین فرکی و اعضای کادر فنی، سرپرستی تیم فوتبال، اعضای تیم های ورزشی صنعت و بسیج فولاد مبارکه و هواداران باشگاه حضور داشتند.

  هتل بزرگ آفتابگردان در شهر صفائیه با بیش از ۷۰ تخت پذیرای تیم‌های ورزشی و گردشگران خواهد بود. کلیپی از مراحل ساخت این هتل به همراه چند برنامه هنری از مراسم این افتتاحیه بود. ‌

  دکتربهرام سبحانی در مراسم افتتاح هتل آفتابگردان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اظهار کرد: ۲۳ دی‌ ماه سالروز افتتاح مجتمع فولاد مبارکه را تبریک می‌گویم.

  وی تصریح کرد: ساخت این شرکت از اوایل دهه ۶۰ کلید خورد و از دغدغه‌های آن زمان اسکان کارشناسان ایتالیایی بود که با توجه به مشکلاتی مانند جنگ که کشور با آن درگیر بود کار مشکلی بود به همین دلیل تصمیم گرفته شد شهرک صفائیه در همان زمان با امکانات ورزشی برای اسکان این کارشناسان خارجی ساخته شود که بعدها همین شهرک موجب توسعه شهرستان مبارکه شد.

  مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان ادامه داد: کارخانه فولاد مبارکه و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در راستای وظایف اجتماعی که دارد هتل آفتابگردان را ساختند که می‌تواند در اختیار تمام تیم‌های شهرستانی و همچنین توریست‌ها قرار بگیرد.

  وی اضافه کرد: البته نگهداری هتل بسیار مهم است چرا که در ایران پس از مدتی که هتل‌ها ساخته می‌شوند به دلیل عدم رسیدگی مناسب شرایط اولیه و کیفیت خوب خود را از دست می‌دهند و در حال حاضر امیدوارم بتوانیم به خوبی از این مکان استفاده کنیم.

  دکترمهرزاد خلیلیان مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در این مراسم ‌با تبریک سالگرد بهره‌برداری ازشرکت فولاد مبارکه اظهار کرد: امروز دور هم جمع شدیم تا نتیجه سه سال تلاش کارخانه و باشگاه را در ساخت این هتل جشن بگیریم. این هتل بزرگ دارای بیش از ۷۰ تخت است که تیم‌های مختلف استان و کشور می‌توانند از این هتل که به صورت شیک و استاندارد ساخته شده استفاده کنند. وی با بیان اینکه ۵۰ درصد صادرات کارخانه فولادمبارکه به کشورهای اروپایی می‌رود و ما باید این غرور را به مستطیل سبز و میادین ورزشی منتقل کنیم، افزود: این هتل می‌تواند نگینی درخشان برای کارخانه، باشگاه و شهرستان مبارکه باشد و امیدوارم بتوانیم در آینده افق‌های روشنی را برای باشگاه سپاهان ترسیم کنیم.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزروهتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon