+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • بزرگ ترین و کوچک ترین برندهای هتل لوکس برتر جهان شناخته شدند

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
  تعداد نظر :(#)

  بزرگ ترین و کوچک ترین برندهای هتل لوکس برتر جهان شناخته شدند


  آخرین گزارش منتشره بر اساس آرا مهمانان هتل ها، بزرگ ترین و کوچک ترین برندهای هتل لوکس برتر جهان را مشخص کرد.

 • ر گزارشی که به بررسی آرا نزدیک به دو میلیون و هفتصد مهمان هتل درباره ۲۶۹۰ هتل لوکس از ۱۵۹ برند پرداخته شده، برترین برندهای هتل کوچک و بزرگ لوکس جهان معرفی شدند.در این گزارش که توسط یک شرکت مدیریت شهرت هتل در اسپانیا انجام شد، تعداد نظرات یاد شده بر روی ۱۷۵ سایت مسافرتی آنلاین به ۴۵ زبان مختلف دنیا در سال ۲۰۱۵ مورد بررسی قرار گرفت تا در پایان برند فورسیزن به عنوان بزرگ ترین برند لوکس هتل برتر جهان شناخته شود و نام Library Hotel Collection به عنوان برترین برند کوچک هتل لوکس انتخاب گردد.

  مبنای محاسبه امتیازات برندها در مواردی همچون رضایت مندی، سرویس، ارزش، پاکیزگی، اتاق ها و موقعیت هتل با واحد GRI یا همان Global Review Index انجام گرفت که در نهایت فورسیزن موفق به کسب امتیاز ۹۳.۲ درصد در بخش برندهای لوکس بزرگ و Library Hotel Collection به امتیاز ۹۶.۱ درصد در بخش برندهای لوکس کوچک هتل گردیدند.

  گزارش یاد شده همچنین نام دو هتل Belmond Palacio Nazarenas و Spicers Peak Lodge را با امتیاز مشابه ۹۸.۱ درصد به عنوان برترین عملکرد هتل های لوکس مستقل معرفی کرد.

  از دیگر نکات جالب توجه این گزارش، تعداد نظرات ثبت شده درباره هتل های لوکس یک کشور بود که از این بابت چین توانست با دریافت ۷۰۳۰۴۱ رای و افزایش ۴۶ درصدی نسبت به سال قبل در جایگاه نخست جای امریکا را که ۱۳ درصد افت از این لحاظ داشت را بگیرد. ضمن آنکه چینی ها با ۲۳ هتل در جمع ۱۰۰ هتل لوکس برتر جهان هم توانستند در رتبه نخست جای گیرند. از این حیث، مالدیو با ۱۱ هتل و انگلستان با ۶ هتل در رتبه های بعدی قرار دارند.

  همچنین مشخص شد که سایت TripAdvisor با ۲۶ درصد آرا همچنان بزرگ ترین منبع نظرات مهمانان به شمار می آید و پس از آن سایت Booking.com با ۲۵ درصد بیش ترین سهم را دارد و در حالی که پیش تر فیس بوک در رتبه سوم این رده بندی قرار داشت، Ctrip توانست جای آنرا بگیرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon