+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • توافق نهایی غول های هتلداری برای خلق بزرگ ترین شرکت هتلی جهان

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
  تعداد نظر :(#)

  توافق نهایی غول های هتلداری برای خلق بزرگ ترین شرکت هتلی جهان


  سرانجام پس از چندین ماه مذاکره، دو گروه هتلداری استاروود و ماریوت درباره جزئیات طرح ادغام دو برند به توافق دست یافتند.

 • پس از گذشت پنج ماه از اعلام تمایل گروه هتل های ماریوت برای خرید سهام گروه هتل های استاروود و ادغام دو برند، سرانجام مدیران دو گروه درباره جزئیات این طرح به توافق دست یافتند تا علاوه بر رقم زدن یکی از بزرگ ترین معاملات تاریخ صنعت هتل، خالق بزرگ ترین شرکت هتلی جهان باشند.

  این توافق بزرگ در شرایطی به دست آمد که تنها چند روز پیش از آن، خبرهایی مبنی بر احتمال لغو یک جانبه توافقات اولیه از سوی هیات مدیره استاروود به گوش می رسید که البته قید پرداخت خسارت ۴۰۰ میلیون دلاری احتمال وقوع آن را کمرنگ می ساخت تا در نهایت با توافق در برخی جزئیات، طرح ادغام به تاریخ ۲۱ مارس رسما اعلام گردد.

  به موجب آخرین تجدیدنظر در توافق مذکور، ارزش هر سهم گروه هتل های استاروود ۷۹.۳۵ دلار تعیین شد (در حالی که پیش تر ۷۳.۱۶ دلار عنوان شده بود) تا در مجموع رقمی معادل ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار شود که شامل ۱۰ میلیارد دلار سهم ماریوت و ۳.۶ میلیارد دلار وجه نقد است.

  بدین ترتیب سهامداران استاروود بابت هر سهم خود مبلغ ۲۱ دلار به علاوه ۰.۸ سهم ماریوت دریافت خواهند کرد و البته مالک ۳۴ درصد سهام برند ادغام شده (که پیش تر ۳۷ درصد پیش بینی شده بود) نیز خواهند بود. برند ادغامی نیز در مرحله نخست بین یکصد تا ۱۳۰ میلیون دلار هزینه در برخواهد داشت و پیش بینی می شود که ظرف دو سال به انجام رسد.

  نشست بعدی دو گروه قرار است هشتم آوریل برگزار شود تا در نهایت طرح ادغام تا اواسط سال جاری میلادی به امضا برسد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon