+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • مالک هتل قصر ۱۵ سال به تعهدات خود عمل نکرده است

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  مالک هتل قصر ۱۵ سال به تعهدات خود عمل نکرده است


  شهردار منطقه ۷ مشهد در تشریح دلایل پلمپ ساختمان هتل بین‌المللی قصر به جزئیاتی اشاره داشت که در صورت صحت می‌توان گفت اقدام شهرداری کاملا قانونی و صحیح بوده است.

 • علیرضا عصمت‌پور اظهار داشت: مالک هتل از سال ۱۳۸۰ تاکنون همواری تعهداتی را مبنی بر تامین پارکینگ در محل و یا در فاصله ۱۰۰ متری از ساختمان هتل داده است که در طول این مدت به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرده است.

  وی گفت: در تیرماه سال ۱۳۸۹، شهرداری طی اخطاریه‌ای به مالک ساختمان هتل قصر، خواستار اجرای تعهد شد؛ طبق این تعهدنامه، مالک به شهرداری اجازه داد در صورت عدم اجرای تعهد و عدم تامین کسری پارکینگ، شهرداری می‌تواند بدون تشریفات قانونی نسبت به پلمپ کل ساختمان تا زمان تایید و تحویل توقفگاه مورد نیاز اقدام کند.

  عصمت‌پور ابراز داشت: مالک هتل قصر طی ۱۵ سال اخیر با فرافکنی تعهدات خود را زیر پا گذاشته و به‌رغم این سابقه مکتوب تاکنون نه تنها نسبت به اجرای تعهد خود عمل نکرده بلکه اقدام به انجام برخی تخلفات دیگر نیز کرده است. برای مثال: در تخلف دیگری از سوی این هتل، رستوران آن دیروز به صورت غیرقانونی فک پلمپ شد.

  وی در پایان گفت: با وجود تبدیل تعهد این مجموعه به جریمه، هنوز هیچ اهتمامی از سوی مسئولان هتل قصر الماس به این موضوع نشده و به همین منظور شهرداری مشهد روز پنجشنبه و در پی اخطارهای مکرر بخش اجرائیات، اقدام به پلمپ رستوران و واحد اداری این هتل کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل در مشهد


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon