+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • ۹۵۰۰ اتاق هتل؛ سهم هتلداری ریودوژانیرو از المپیک

  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
  تعداد نظر :(#)

  ۹۵۰۰ اتاق هتل؛ سهم هتلداری ریودوژانیرو از المپیک


  بزرگ ترین دستاورد المپیک برای صنعت هتل پایتخت برزیل افزایش ۹۵۰۰ اتاق به ظرفیت اقامتی این شهر گزارش شده است.

 • المپیک ریو در شرایطی در حال برگزاری است که بنابر اعلام شرکت تحقیقاتی STR بزرگ ترین دستاورد این رویداد ورزشی برای صنعت هتل پایتخت برزیل بهره مندی از ۳۸ هتل تازه ساخت و افزایش ۹۵۰۰ اتاق به ظرفیت اقامتی آن است.
  یکی از اتاق های هتل تازه ساخت Maria Santa Teresa ریودوژانیرو با طراحی مدرن

  آمارهای نخستین در ماه گذشته میلادی و تا پیش از شروع رقابت های المپیک حاکی از آن بود که شهر ریودوژانیرو با ۱۷۱ هتل دارای ۲۸ هزار و ۳۱۴ اتاق است در حالی که این آمار در ماه اکتبر سال ۲۰۰۹ یعنی زمانی که این شهر به عنوان میزبان رقابت های المپیک در سال ۲۰۱۶ شناخته شد، تنها ۱۳۳ هتل با ۱۸ هزار و ۷۶۰ اتاق بود.

  البته در این راه نمی توان تلاش یک ساله ساخت هتل برای میزبانی رقابت های جام جهانی در فاصله زمانی ماه ژوئن ۲۰۱۳ تا ژوئن ۲۰۱۴ را نادیده گرفت چراکه در همین مدت تعداد اتاق هتل های ریودوژانیرو به ۲۱ هزار و ۳۸۳ باب رسید.
  هتل تازه ساخت Maria Santa Teresa ریودوژانیرو با طراحی مدرن

  اما در حالی که هنوز آماری رسمی از ضریب اشغال و درآمد هتل های پایتخت برزیل از بابت میزبانی المپیک اعلام نشده است، آمار اقامت در هتل های این شهر در نیمه نخست سال نشان از افت ۹.۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش داشت تا جایی که سه ماه دوم امسال بدترین ضریب اشغال برای هتل ها از سال ۲۰۰۲ تاکنون بود.

  با این همه برزیلی ها امیدوارند با تحقق پیش بینی حضور ۵۰۰ هزار گردشگر در حین برگزاری رقابت های المپیک بتوانند این ناکامی و سرمایه گذاری های انجام شده را جبران کنند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon