+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • ساخت ۲۰۰ هتل ۴ و ۵ ستاره تا پایان دولت دوم تدبیر و امید

  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
  تعداد نظر :(#)

  ساخت ۲۰۰ هتل ۴ و ۵ ستاره تا پایان دولت دوم تدبیر و امید


  به گفته رئیس سازمان میراث فرهنگی تا پایان دولت دوم تدبیر و امید تعداد هتل های ۴ و ۵ ستاره جدید به ۲۰۰ مورد می رسد.

 • در هفته ای که گذشت باردیگر رئیس سازمان میراث فرهنگی از اینکه انقلاب هتل سازی در دولت تدبیر و امید آغاز شده و این دولت بیش ترین سهم را در تاریخ ساخت وساز هتل در کشور دارد، گفت. رئیس جامعه تورگردانان ایران نیز از رزرو تمامی هتل های مناسب شهرهای گردشگرپذیر کشور برای گردشگران خارجی برای سال آینده میلادی خبر داد تا در ادامه نگاهی به این دو خبر مهم شود:ساخت ۲۰۰ هتل ۴ و ۵ ستاره تا پایان دولت دوم تدبیر و امید

  به گفته رئیس سازمان میراث فرهنگی تا پایان دولت دوم تدبیر و امید حدود ۱۷۰ هتل۴ و ۵ ستاره دیگر که هم اکنون عملیات ساخت آنها آغاز شده است، به بهره برداری می رسد. مسعود سلطانی فر با بیان اینکه انقلاب هتل سازی در دولت تدبیر و امید آغاز شده است، گفت: در ۳ سال گذشته ۳۵ هتل ۴ و ۵ ستاره ساخته و بهره برداری شده و تا ۵ سال آینده حدود ۱۷۰ هتل۴ و ۵ ستاره دیگر به بهره برداری می رسد. به عبارت دیگر در طول ۸ سال دولت تدبیر و امید تعداد هتل های ۴ و ۵ ستاره جدید به ۲۰۰ مورد می رسد، این در حالی است که از ابتدای تاریخ هتل سازی در ایران یعنی از سال ۱۳۰۰ که اولین هتل ایران به نام گراند هتل قزوین ساخته شد تا سال ۹۲ تنها ۱۲۵ هتل ۴ و ۵ ستاره در کشور ساخته شد، به عبارتی در طول ۸ سال بیشتر از ۹۲ سال گذشته هتل ۴ و ۵ ستاره در کشور ساخته می شود. وی همچنین افزود: اکنون ۱۷۵۰ پروژه هتل و هتل آپارتمان در کشور در حال ساخت است که از این میان ۸۲۰ پروژه، هتل های ۱ تا ۵ ستاره است و در هیچ دوره ای از تاریخ ایران به این اندازه پروژه هتل سازی در کشور وجود نداشته است. به گفته معاون رئیس جمهور در سال ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ حدود ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت از محل صندوق توسعه ملی برای تکمیل ۷۰ پروژه گردشگری اختصاص یافت.

  رزرو هتل های پرستاره کشور برای سال ۲۰۱۷ میلادی

  رئیس جامعه تورگردانان ایران از رزرو هتل‌های مناسب کشور در فصل‌ها و شهرهای توریست پذیر ایران توسط شرکت‌های گردشگری خارجی برای ورود گردشگران در سال ۲۰۱۷ خبر داد. ابراهیم پورفرج با اعلام این خبر گفت: بعد از برجام ورود گردشگران خارجی به کشور افزایش داشته است و ما برای پذیرش آنها در هتل‌ها در سال ۲۰۱۷ با همان وضعیت اشغال مشابه سال ۲۰۱۶ رو به رو هستیم که شاید درصدی افزایش باشد اما این افزایش نمی‌تواند بیشتر از چهار یا پنج درصد باشد چون امکانات دیگر اجازه رشد بیشتر را نمی دهد. وی افزود: اکنون در شهرهای توریست پذیر هتل مناسب گردشگران خارجی کم داریم شاید در شهرهای دیگر هتلهایی با ستاره‌های کمتر نیز وجود داشته باشد اما هتل مناسب کم است. متاسفانه هتل‌های خوب ما در شهرهایی مانند اصفهان، یزد، شیراز و تهران در ماههای مهر آبان، فروردین، خرداد و اردیبهشت پر است آن هم به دلیل برگزاری همایش‌های متعدد در این شهرهاست که باعث می شود مهمانان این برنامه ها در هتلهای خوب اقامت کرده و دیگر جایی برای گردشگر خارجی نباشد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon