+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • مهرعلیزاده: منابع انسانی آموزش دیده محور اصلی رشد اقتصاد مقاومتی است

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  مهرعلیزاده: منابع انسانی آموزش دیده محور اصلی رشد اقتصاد مقاومتی است


  رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی تهران با حضور در محل ساختمان اتحادیه هتلداران تهران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مجموعه در اظهاراتی، آموزش منابع انسانی را محور اصلی رشد و توسعه اقتصاد مقاومتی در تمامی حوزه‌ها معرفی کرد.

 • به نقل از روابط‌عمومی اتحادیه هتلداران استان تهران، محسن مهرعلیزاده در بازدید از ساختمان این اتحادیه با حضور در کلاس‌های مؤسسه آموزش‌های هتلداری، آموزش پرسنل هتل‌ها و فراگیری تخصص‌های هتلی را عاملی در رشد و ارتقای صنعت هتلداری و اقتصاد کشور دانست.

  مهرعلیزاده با تأکید بر اهمیت ارتقاء سطح آموزش پرسنل هتل‌ها، اظهار داشت: منابع انسانی آموزش‌دیده در صنعت هتلداری از محورهای اصلی رشد اقتصاد مقاومتی است و از این رو مسئولین این امر می‌بایست با کسب تجارب سایر نهاد‌های آموزشی تأثیر گذار در این صنعت، زمینه ارتقاء سطح آموزش مؤسسه و پرسنل هتل‌ها را فراهم کنند.

  وی افزود: در این مرحله از تاریخ شاهد سرمایه‌گذاری مضاعف در امر هتلداری توسط سرمایه‌گذاران داخلی هستیم که با توجه به گشایش‌های صورت گرفته پس از برجام، شاهد سرمایه‌گذاری خارجی نیز خواهیم بود.

  همچنین محمدعلی فرخ‌مهر، رئیس اتحادیه هتلداران تهران طی گزارشی به نحوه شکل‌گیری مؤسسه تخصصی آموزش هتلداری و روند اجرایی اتحادیه در دوره‌های مختلف اشاره و در خصوص تعامل با نهاد متولی و سایر نهادهای تأثیر‌گذار در این صنعت، اشاره داشت.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon