+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • نامه سرگشاده هتلداران خراسان رضوی خطاب به استاندار

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  نامه سرگشاده هتلداران خراسان رضوی خطاب به استاندار


  گروهی از هتلداران استان خراسان رضوی در نامه‌ای خطاب به استاندار که به امضای آقایان عطار، رئیس جامعه هتلداران خراسان و قانعی، رئیس اتحادیه هتلداران استان خراسان رضوی رسیده است، ضمن محکوم کردن اقدام شهرداری منطقه ۷ مشهد نسبت به پلمپ هتل بین‌المللی "قصر"، خواستار برخورد قاطع مسئولین شهر مشهد با مسببین این اتفاق شدند.

 • در بخش پایانی نامه هتلداران خراسان رضوی خطاب به استاندار آمده است:


  جناب آقای رشیدیان

  تمامی آنچه در بالا بدان اشاره شد این شائبه را در ذهن ایجاد می‌کند که این حادثه یک حرکت از پیش طراحی شده باشد تا شهرداری اهرم فشاری جهت به کرسی نشاندن استدلال‌های بعضا غیرقانونی و غیرمنطقی بعدی خود بر هتلداران به وجود آورد.

  لذا از محضرتان استدعا می‌گردد دستورالعمل‌ها به گونه‌ای ابلاغ گردد که از سوء مدیریت هر فردی که شاید دچار انحراف در عمل و سوء نیت در اجرای قانون باشد، پیش‌گیری گردد. در این بین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان متولی و سازمان معین در حوزه گردشگری و اتحادیه و جامعه هتلداران به عنوان مرجع صنفی باید قبل از هر اقدامی از جانب کلیه دستگاه‌ها و ارگان‌های نظارتی و اجرایی، نظر کارشناسی آنان اخذ و بدون تایید ایشان هیچ عملی انجام نگردد.

  بدیهی است ریشه‌یابی و برخورد قاطع با مسببین این اتفاق ناخوشایند کمترین خواسته صنفی سرمایه‌گذارانی است که با یک چنین اقداماتی از ناحیه مسئولین مربوطه احساس آرامش و آسایش فکری برای ادامه حضور موثر در این حوزه را از دست داده‌اند. در جایی که برخی مسئولین به جای تقدیر و تشکر از این حجم خدمت مقدس، سوء رفتاری را عامل می‌شوند که دقیقا در تضاد با منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلان نظام است.

  در پایان، ما خادمان بی‌نشان و سرمایه‌گذاران صنعت گردشگری استان به عنوان بازوان و حامیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مجموعه حاکمیت کشور در ارائه خدمات به زوار آستان ملک پاسبان رضوی می‌باشیم و این نگاه غیر ارزشی تقابلی و غیر تعاملی برخی از مسئولین به ویژه شهردار منطقه ۷ را محکوم نموده و دست یاری خود را به سوی حضرات عالی و جمع مسئولین فهیم، جهادگر و آزاده شهر و دیارمان دراز می‌کنیم و یاری پدرانه و حکیمانه ایشان را مسالت داریم.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل درمشهد


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon