+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • «هتل تله‌ کابینی» و رشد گردشگران در کوه‌های آلپ

  ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
  تعداد نظر :(#)

  «هتل تله‌ کابینی» و رشد گردشگران در کوه‌های آلپ


  یک «هتل تله‌کابینی» در هفته‌های اخیر به مقصد جدید گردشگران ماجراجو در کوه‌های آلپ تبدیل شده است.

 • «هتل تله‌کابینی» که در اصل یک اتاق بسیار لوکس با تمامی امکانات ویژه اقامت دو تا چهار نفر است، در بخش فرانسوی رشته کوه آلپ واقع شده و در اصل یک کانتینر حمل بار بین ایستگاههای تله کابین بوده است.  گردشگران برای اقامت باید در سایت ویژه ای ثبت نام کرده و پس از قرعه کشی و انتخاب، می‌توانند سه شب اقامت در ارتفاع ۲۷۰۰ متری در میان کوهها را تجربه کنند البته راه اندازی این هتل رشد چشمگیر گردشگران فرانسه در کوههای آلپ را نیز در پی داشته است.
  «هتل تله‌کابینی» در شرایطی به مقصد جدید گردشگری فرانسه تبدیل شده که پس از حمله به دفتر نشریه شارلی ابدو، تعداد گردشگران این کشور و به ویژه شهر پاریس، پایتخت فرانسه و مقصد بخش اعظم گردشگرانش که بیشتر آنها از کشورهای انگلیس، بلژیک و هلند هستند، کاهش چشمگیری یافته و روند لغو تورهای مسافرتی به مقصد این کشور همچنان ادامه دارد.
  در حال حاضر در تمامی جاذبه های اصلی گردشگری پاریس از جمله برج ایفل، میدان لوور و کاخ ورسای نیروهای پلیس و ارتش فرانسه حضور داشته تنها در همین شهر حدود نیم میلیون نفر در صنعت گردشگری و صنایع مرتبط به کار اشتغال دارند.

  بر اساس آمارها صنعت گردشگری که هفت درصد تولید ناخالص داخلی فرانسه را به خود اختصاص داده سالانه حدود ۱۵۰ میلیارد یورو ارز وارد چرخه اقتصادی این کشور می کند و فرانسه با حدود دو میلیون شاغل در صنعت گردشگری بیشترین تعداد شاغلان در این صنعت در قاره اروپا پس از اسپانیا را به خود اختصاص داده است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon