+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • ساماندهی تقویم برگزاری رویدادهای بین‌المللی قابل تحسین است

  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
  تعداد نظر :(#)

  ساماندهی تقویم برگزاری رویدادهای بین‌المللی قابل تحسین است


  رئیس اتحادیه هتلداران استان تهران اظهارات اخیر رئیس سازمان میراث فرهنگی در راستای ساماندهی تقویم برگزاری رویدادهای بین‌المللی با هدف کمک به صنعت هتلداری را قابل تحسین دانست و این اقدام را به عنوان بخشی از وظایف حاکمیتی این نهاد معرفی کرد.

 • محمدعلی فرخ‌مهر در ابتدای اظهارت خود ضمن تبریک به ریاست سازمان میراث فرهنگی به جهت کسب جایگاه و رتبه برتر عملکرد در بین دستگاه‌های اجرایی کشور در جشنواره شهید رجایی، از فعالیت‌های این مقام مسئول درراستای ساماندهی و تنظیم تقویم برگزاری رویدادهای بین‌المللی در کشور تشکر و قدردانی نمود و این اقدام را گامی مهم در افزایش رضایت مسافران از ارائه خدمات در هتل‌ها دانست.

  فرخ‌مهر با اشاره به اظهارات اخیر رئیس سازمان میراث فرهنگی مبنی بر کمبود هتل‌ و کاهش سطح کیفی خدمات‌رسانی به گردشگران در زمان برگزاری نمایشگاه‌ها، گفت: چنین اظهاراتی از سوی یک نهاد مسئول در خصوص تقویم برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌ها بسیار ارزشمند و نشان دهنده جایگاه برنامه‌ریز و حاکمیتی این سازمان است.

  رئیس اتحادیه هتلداران استان تهران ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر سلطانی‌فر در راستای ساماندهی تقویم برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی، منطقه‌ای و داخلی، افزود: طبعاً برنامه‌ریزان سایر بخش‌های دولتی و خصوصی که در امر گردشگری فعالیت می‌کنند نیز با نظارت و رصد سازمان میراث فرهنگی در روند حضور گردشگر به ایران توجه خاص خواهند داشت.

  فرخ‌مهر با تاکید بر لزوم توجه تمامی ارکان و حوزه‌های گردشگری کشور به موضوع برنامه‌ریزی جهت حضور گردشگران خارجی، ابراز داشت: امیدواریم با ورود سازمان میراث فرهنگی، یکی از معضلات عمده این صنعت که اشغال هتل‌ها در دوره کوتاهی از سال به دلیل برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌ها بوده است برطرف شود.

  وی ادامه داد: عدم مدیریت در تقویم برگزاری نمایشگاه‌ها در ارائه خدمات هتل‌ها به میهمانان جاری خود که حضوری دائم در تهران دارند، ایجاد مشکل می‌کند به طوری‌که هتل‌های تهران ناچار می‌شوند در مقاطعی، تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصدی را در دستور کار خود داشته باشند.

  فرخ‌مهر در پایان با تاکید بر بهبود روابط بین‌المللی در دولت تدبیر و امید، اظهار داشت: گشایش‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در این دوره بارز است که از جمله آن می‌توان به ورود گردشگران از نقاط مختلف دنیا اشاره کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon