+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • انتصاب "بهزاد چنارانی" به عنوان مدیر جدید هتل پارسیان کرمانشاه

  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  انتصاب "بهزاد چنارانی" به عنوان مدیر جدید هتل پارسیان کرمانشاه


  با صدور حکمی از سوی مدیرعامل هلدینگ سیاحتی پارسیان، "بهزاد چنارانی" به عنوان مدیر جدید هتل پارسیان کرمانشاه منصوب و جایگزین "محمدجواد سبزواری" در این سمت شد.

 • در مراسم معارفه مدیر جدید هتل پارسیان کرمانشاه که چهارشنبه هفته گذشته در محل سالن همایش‌های هتل برگزار شد، گروهی از مدیران و کارکنان هتل و همچنین معاون گروه هتل‌های پارسیان حضور داشتند.

  قلیچ‌خانی، معاون گروه هتل‌های پارسیان در سخنانی اظهار داشت: امنیت در استان کرمانشاه مهمترین مولفه است؛ زمانی مردم ما در این استان درگیر جنگ بودند و خود من به عنوان رزمنده دغدغه‌های زیادی داشتم ولی امروز به شکرانه خون شهدا ما در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم.

  محمدجواد سبزواری، مدیر پیشین هتل پارسیان کرمانشاه نیز در اظهارات خود ابراز داشت: افتخار من این است که برای این مردم کار کرده‌ام و اکنون که کرمانشاه را ترک می‌کنم، بسیار ناراحت هستم.

  بهزاد چنارانی، مدیر جدید هتل پارسیان کرمانشاه نیز این استان را به لحاظ پتانسیل‌های توریستی بی‌نظیر خواند و اظهار داشت: از اینکه در کرمانشاه هستم بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانم در پیشبرد اهداف مجموعه هتل‌های پارسیان موفق باشم.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon