+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • دیدنی ترین هتل کوهستانی با امکانات بی نظیر

  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  دیدنی ترین هتل کوهستانی با امکانات بی نظیر


  دیدنی ترین هتل کوهستانی با امکانات بی نظیر در دل سنگ های زیبای کوه های بلند جهان ساخته شده است. این هتل با امکانات ۵ ستاره پذیرای بسیاری از گردشگران و توریست های دنیا است.


 • “پست هتل “یکی از آن ۵ ستاره های کوهستانی است که دارای چشم اندازی بی نظیر در روستای لیک لوئیس در قلب کوهستان راکی و پارک ملی بنف که قدیمی ترین پارک ملی کشور پهناور کانادا است قرار دارد. این پارک طبیعی فوق العاده در نزدیکی شهر “بنف” در استان آلبرتای کانادا واقع شده است. در میان کوهستان های دنیا هتل کوهستانی با ۵ ستاره وجود دارد که امروز به عنوان یکی از زیباترین هتل های ۵ ستاره کوهستانی در جهان مشهور شده است.
  مسافران این هتل ها که از دوستداران ورزش اسکی و ماجراجویان کوهستانی هستند ،فهرستی از بهترین غذاها با مواد طبیعی را باید در رستوران پست هتل مشاهده کنند. ساختمان هتل نیز زیبایی های خاص خود را دارد، زیرا سابقه احداث آن به سال ۱۹۴۲ باز می گردد و در سال ۱۹۹۸ بازسازی شده است. در مجموع ۹۷ سوئیت دارد. این هتل در رده هتل های لوکس کلاسیک قرار می گیرد.
  این هتل جوایز متعددی را نیز به خود اختصاص داده که از جمله می توان به بهترین هتل ویژه اسکی در سال ۲۰۱۴ و قرارگیری در لیست ۵۰ هتل برتر دنیا از سوی تراول اند لژر در سال ۲۰۱۴ اشاره کرد.از مهمترین امکانات هتل می توان به سالن ملاقات و کنفرانس اختصاصی، دسترسی ویژه معلولان، اینترنت پرسرعت، برنامه های ویژه کودکان، استخر سرپوشیده و … اشاره کرد.همچنین در فاصله بسیار مناسبی از هتل تفریحاتی چون گردش در طبیعت، ماهیگیری، گلف، پیاده روی در کوهستان، اسب سواری، اسکی، خرید، دئاتر و موزه در دسترس قرار دارد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon