+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • ویژگی‌های مجلل‌ترین هتل پایتخت

  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
  تعداد نظر :(#)

  ویژگی‌های مجلل‌ترین هتل پایتخت


  کمتر از ۹ ماه از بهره برداری این پروژه می‌گذرد اما در همین فاصله کوتاه این مجموعه پذیرای هزاران نفر گردشگر خارجی و داخلی و از جمله نامداران عرصه علمی تا سیاست در جهان بوده است.

 • شامگاه دوشنبه هفتم دی ماه سال گذشته کلان شهر تهران به طور رسمی شاهد رونمایی از مجلل ترین هتل پایتخت بود که در نوع خود چه از لحاظ طراحی سازه و چه از لحاظ استفاده از مصالح مدرن و درجه یک جهانی در ساخت آن و همچنین به‌کار گیری نیروهای متخصص و مجرب در مسیر تکمیل بهره برداری کم‌نظیر گزارش شده است.
  شاید بی دلیل نبود که در شب میلاد با سعادت پیامبر(ص) این هتل ۵ ستاره پایتخت با حضور میهمانان سرشانسی از جمله اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و استاندار تهران افتتاح شد.

  خبر افتتاح این هتل و هیاهوی این مراسم مجالی نداد تا مردم از امکانات منحصر بفرد این اقامتگاه مجلل به اندازه کافی باخبر شوند. گم شدن جزئیات رفاهی این هتل در شلوغی مراسم افتتاحیه تاکنون، ما را بر آن داشت تا در یک روز کاری و بدون سروصدا، سری به هتل زیبای اسپیناس پالاس بزنیم تا از نزدیک در خصوص صدق گفته‌های «متئو رنزی» نخست وزیر ایتالیا را که در جریان اقامتش در این هتل گفته بود« علاقه‌مند است نمونه این سازه رفاهی را در کشورش بنا کند»، جویا شویم.

  در زمان حضور دو ساعته، از مدیریت هتل درخواست کردیم این امکان را برایمان فراهم کند تا ضمن بازدید از اتاق‌های VIP این مجموعه، و همچنین اتاق مخصوص وزرا و رئیس جمهور، اجازه دهند چند عکس هم برای تکمیل گزارشمان تهیه کنیم.

  قبل از اینکه به خلاصه جزئیاتی از آنچه مشاهده کردیم بپردازیم، بد نیست اطلاعات کلی از این هتل ارائه کنیم. پالاس بر روی تپه نیمه مرتفع در شمال شرق سعادت آباد با زيربنا ۲۰ هکتار در آبان ماه سال ۱۳۹۴ به بهره برداري رسيد. هتل اسپيناس پالاس با ۲۰ طبقه مشتمل بر ۴۰۰ باب اتاق ، سوئيت لوکس و سالن‌های اجتماعات و همایش متعدد، لابی بسيار بزرگ و شکيل و با نمايي زيبا از شهر تهران نگاه‌ها را از بیرون و داخل به خود خیره می کند.

  شاید بی‌دلیل نباشد که آمیخته هنر ایرانی در کنار برترین هنرهای جهانی در ذره ذره عناصر دکوراتیو این مجموعه با صرف هزینه‌های هنگفت خودنمایی می کند. کافی است با چشمان غیر مسلح و تیزبینانه به سنگ‌های به‌کار برده شده در زمین و پیکره داخلی هتل نگاهی بی‌اندازید. سنگ‌هایی گرانقیمت که از دورترین نقاط جهان در کنار سنگ‌های تزئینی و لوکس داخلی گرد هم آمده اند تا منظره بی بدیلی را به منصه ظهور گذارند. از هنر گچکاری استادان زبر دست ایرانی در کنار مبلمان و دکورهای دست ساز تا فرش‌های نفیس بافته شده به دست هنرمندان ایران زمین، تنها نمونه ای از فخر هر ایرانی است که در این مجموعه به «مثال یک موزه» در نگاه گردشگران خارجی رخ می نماید.

  کمتر از ۹ ماه از بهره برداری این پروژه می‌گذرد اما در همین فاصله کوتاه این مجموعه پذیرای هزاران نفر گردشگر خارجی و داخلی و از جمله نامداران عرصه علمی تا سیاست در جهان بوده است. از نخست وزیر یونان، هند و ایتالیا گرفته تا رئیس جمهور بلغارستان، آفریقای جنوبی، کرواسی و سوئیس، از رئیس باشگاه اینترمیلان ایتالیا تا پرفسور سمیعی و... همگی این هتل را برای اقامت خود در پایتخت کشورمان برگزیدند و در هنگام اقامتشان عکس‌هایی در گوشه و کنار این عمارت مدرن به یادگار گرفته اند.

  شاید بی اغراق تماشای جلوه هنر بر پیکره این عمارت در قدم نخست از لذت اقامت در این هتل مجلل و کم نظیر مقدم تر باشد. با ما در سفر مصور کوتاه به گوشه و کنار این هتل ۵ ستاره همراه باشید. شاید روزی فرصت اقامت در این هتل زیبا و مدرن هم نصیبمان شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon