+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • جزئیات برگزاری همایش "۱۰۰ هتل، صد کسب و کار"

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱
  تعداد نظر :(#)

  جزئیات برگزاری همایش "۱۰۰ هتل، صد کسب و کار"


  به گفته عضو کمیته اجرایی همایش "۱۰۰ هتل، صد کسب و کار" این رویداد بین‌المللی طی روزهای ۱۱ و ۱۲ مهرماه با حضور فعالان صنعت هتلداری داخلی و خارجی در محل سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.

 • عضو کمیته اجرایی همایش "۱۰۰ هتل، صد کسب و کار از برگزاری این رویداد بین‌المللی در روزهای ۱۱ و ۱۲ مهرماه سال جاری در محل سالن اجلاس سران خبر داد و اظهار داشت: این همایش با همکاری هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی ( هگتا ) و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد.

  ادیبان تصریح کرد: عنوان دقیق این همایش عبارت است از " همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت هتل با رویکرد اقتصاد مقاومتی"

  وی در خصوص محورهای اصلی برگزاری این همایش گفت: موضوع اصلی همایش عبارت است از معرفی طرح و پروژه کلان ۱۰۰ هتل، صد کسب و کار در کشور که برای تمامی دست‌اندرکاران صنعت هتلداری چه در سطح داخلی و همچنین شرکت‌های خارجی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در ایران فرصت بسیار مناسبی است.

  ادیبان افزود: در خلال برگزاری این همایش، ۱۰۰ زمین و بستر مناسب برای ساخت هتل‌های ۴ و ۵ ستاره در سراسر کشور معرفی می‌شود که برای هر کدام بسته‌هاس سرمایه‌گذاری جداگانه‌ای طراحی شده است که قطعا جاذبه‌های زیادی برای سرمایه‌گذاران خواهد داشت.

  مشاور اجرایی و فرهنگی هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی ( هگتا ) در خصوص حاضرین در این همایش ابراز داشت: در سطح داخلی مجموعه‌های مختلفی از جمله استانداران، معاونین عمرانی، وزارت‌خانه‌ها، دستگاه‌های مرتبط با هتلداری، بخش‌های غیردولتی مانند اتحادیه، انجمن و اصناف و همچنین افراد حقیقی مرتبط با صنعت هتلداری و هتلسازی در کشور از مدعوین این همایش هستند.

  وی افزود: مجموعه‌های بزرگی از هتلداران و هتلسازان از سراسر جهان که در طول سال‌های گذشته با ایران در ارتباط بوده‌اند نیز جهت حضور در این همایش ابراز علاقه کرده‌اند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon