+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل‌های فارس افزایش نرخی نخواهند داشت

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  هتل‌های فارس افزایش نرخی نخواهند داشت


  در حالیکه جامعه هتلداران ایران از احتمال افزایش ۲۰ درصدی نرخ هتل‌ در برخی از استان‌های کشور خبر داده است، رئیس جامعه هتلداران استان فارس اعلام کرد، هتل‌های این استان در ۶ ماه دوم سال ۹۵ هیچ افزایش نرخی نخواهند داشت.

 • رئیس جامعه هتلداران استان فارس از عدم تغییر نرخ هتل‌های استان فارس در شش ماه دوم سال خبر داد و گفت: خدمات هتل‌ها با همان نرخ ۶ ماه اول ارائه می‌شود.

  حسن سیادتان اظهار داشت: نرخ هتل‌های استان فارس در ۶ ماه دوم سال همان نرخی است که در ۶ ماه اول اعلام شده بود و هیچ گونه افزایش قیمتی در هتل‌ها اعمال نمی‌شود.

  رئیس جامعه هتلداران استان فارس پیش از این اعلام کرده بود که امسال میزان استفاده مسافران داخلی از هتل‌ها ۲۰ درصد کاهش داشته و وی مسئله اقتصادی را مهم‌ترین دلیل این امر ذکر کرده بود.

  وی معتقد است که برای رونق هتل‌ها و افزایش سفر، دولت باید بسته‌های تشویقی ارائه کند تا صنعت سفر و گردشگری در داخل کشور توسعه یابد.

  سیادتان درباره ضریب اشغال هتل‌های استان در پاییز نیز گفته بود از ابتدای مهرماه تا پایان دی فصل ورود گردشگران خارجی است و تاکنون ۵۰ درصد از هتل‌های استان فارس توسط تورهای گردشگران خارجی رزرو شده است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon