+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • اخراج ۳۰۰ نیرو در هتل مجلل درویشی مشهد

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵
  تعداد نظر :(#)

  اخراج ۳۰۰ نیرو در هتل مجلل درویشی مشهد


  هتل مجلل درویشی مشهد در اقدامی خلاف قوانین اداره کار و بدون دلیل موجه، ۳۰۰ کارگر و کارآموز خود را اخراج و موجب بیکاری آنها شده است.

 • دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار خراسان رضوی، اظهار داشت: هتل مجلل و ۵ ستاره درویشی مشهد به عنوان یکی از هتل‌های مطرح در سطح کشور، اجحافی بسیار بزرگ به کارگران خود کرده و ۳۰۰ نفر از این افراد را به بهانه‌ای اخراج کرده که هیچ وجهه قانونی ندارد.

  حمید زینلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری هتل‌جار، ابراز داشت: ۳۰۰ کارگر شاغل در این مجموعه نامه‌ای را امضا و در آن عنوان کرده‌اند که از اردیبهشت سال ۹۳ در این هتل مشغول به کار بوده و پس از آن بدون علت موجه اخراج شده‌اند.

  وی با اشاره به بخش‌هایی از این نامه، تصریح کرد: بر اساس مندرجات، هتل درویشی مشهد نه تنها طرح تامین مشاغل را اجرا نکرده بلکه بالعکس به صورت گروهی کارگران خود را اخراج نموده است.

  وی ادامه داد: به این افراد به نام کارآموزی ماهانه به ازای ۹ ساعت کار در روز ۳۵۰ هزار تومان به عنوان حقوق و مزایا پرداخت می‌شده و حتی بیمه آنها نیز پرداخت نشده است.

  زینلی افزود: از این افراد چک، سفته و نامه‌های سفید امضا دریافت کرده تا راهی برای اعتراض باقی نماند و نتوانند برای احقاق حقوق خود اقدامی داشته باشند.

  وی گفت: بر اساس ادعای این افراد، مسئولان هتل درویشی به همکاران خود در سایر هتل‌های مشهد نیز سفارش کرده‌اند تا از استخدام و به کارگیری این نیروها جلوگیری نمایند.

  دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار خراسان رضوی در پایان گفت: در واقع این مجموعه اقامتی مجلل و لوکس کارگران خود را به شیوه‌ای نوین استثمار کرده و وضعیتی را برای آنها به وجود آورده که دیگر نتوانند از چاه کار کردن در آن بیرون آیند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon