+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • اجرای طرح "ترنم وصال" در هتل کوثر مشهد

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۶
  تعداد نظر :(#)

  اجرای طرح "ترنم وصال" در هتل کوثر مشهد


  هتل کوثر مشهد در قالب طرح فرهنگی و خیرخواهانه تحت عنوان "ترنم وصال" قصد دارد تا با مشارکت میهمانان هتل و سایر افراد نیکوکار زمینه را برای سفر گروهی از نیازمندان به مشهد و اقامت رایگان در این هتل را فراهم نماید.

 • محمدرضا وزیری، مدیر هتل کوثر مشهد در خصوص اجرای طرح "ترنم وصال" در این هتل اظهار داشت: انجام کارهای فرهنگی و خیرخواهانه در هتل کوثر مشهد دارای سابقه تاریخی است و در گذشته نیز به صورت پراکنده با همکاری سازمان‌ها و موسساتی مانند کمیته امداد، نیروی انتظامی، موسسه آبشار عاطفه‌ها و ... چنین اقداماتی انجام شده است.

  محمدرضا وزیری ابراز داشت: طرح "ترنم وصال" با مشارکت میهمانان هتل انجام خواهد شد به این صورت که ابتدا میهمانان، فرد یا افرادی را که به دلیل مشکلات مالی تاکنون به مشهد سفر نکرده‌اند را به هتل معرفی می‌نمایند، سپس با پرداخت بخشی از هزینه‌ها توسط میهمان و الباقی به وسیله هتل، رزرو هتل با قیمت بسیار پایین‌تر صورت خواهد گرفت.
  مدیر هتل کوثر مشهد با اشاره به اینکه طرح "ترنم وصال" در مقایسه با فعالیت‌های قبلی، جامع‌تر و برنامه‌ریزی شده‌تر است، افزود: برای اجرای این طرح هم‌اکنون صندوقی در لابی هتل نصب شده است و میهمانان می‌توانند در قالب فرم‌های تهیه شده، اطلاعات فرد یا افراد مورد نظر خود را در اختیار هتل قرار دهند.

  وزیری ادامه داد: سعی داریم تا طرح "ترنم وصال" را به یک فعالیت فرهنگی و خیرخواهانه در سطح کشور تبدیل کنیم.

  مدیر هتل کوثر مشهد در پایان گفت: طرح "ترنم وصال" آماده شده و برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرا آن انجام شده است و به زودی اجرایی خواهد شد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل در مشهد


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon