+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • پروژه صد هتل صد کسب و کار

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۶
  تعداد نظر :(#)

  پروژه صد هتل صد کسب و کار


  «غلام‌حیدر ابراهیم بای‌سلامی» عضو شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری از اجرایی شدن طرح «صد هتل، صد کسب و کار» در کشور خبر داد.


 • از آنجا که سازمان تامین اجتماعی بزرگترین بنگاه اقتصادی و اجتماعی بعد از دولت است، هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا) را ایجاد کرده و با توجه به رونق گردشگری در کشور، بررسی‌ها برای پروژه صد هتل، صد کسب و کار را شروع کرده است.
  وی با بیان اینکه برای آغاز این کار با مسئولان ۳۱ استان مذاکره و مکاتبه شده و زمین‌هایی را نیز معرفی کرده‌اند، افزود:

  کمیته‌های فنی در حال بررسی زمین‌هایی هستند که از سوی برخی از استان‌ها معرفی شده است. در مرحله اول، کار را با ساخت ۳۰ هتل شروع خواهیم کرد. در اواخر اردیبهشت ماه سال آینده همایش سرمایه‌گذاری در پروژه «۱۰۰ هتل ۱۰۰ کسب و کار» را برگزار می‌کنیم. در این همایش گروه‌های هتل‌سازی و هتلداری و سرمایه‌گذاران در حوزه هتل‌سازی ایران و جهان را گردهم جمع می‌کنیم تا بتوانیم این پروژه را آغاز کنیم. برخی از بسته‌های سرمایه‌گذاری این هتل‌ها به دو زبان انگلیسی و فارسی آماده شده است تا در اختیار سرمایه‌گذار قرار بگیرد.
  بای سلامی دلیل اجرای این پروژه را رغبت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای فعالیت در حوزه گردشگری بعد از برجام و توافقات انجام شده دانست و گفت:

  شرکت‌های ساختمانی نیز باید فعال می‌شدند و کشور را از رکود بیرون می‌آوردند به همین دلیل از کارشناسان و اساتید خواستیم تا دورهم جمع شده و بسته‌های سرمایه‌گذاری را برای حوزه گردشگری مشخص کنیم.
  وی یکی از اقدامات دیگر این هلدینگ گردشگری را افزودن چند هتل به گروه هتل‌های هما اعلام کرد و گفت:

  در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، قم و همدان پروژه‌های دیگری به گروه هتل هما با احداث هتل‌های پنج ستاره جدید اضافه خواهد شد. همچنین مجوز ساخت هتل همای اصفهان را بعد از ۲۱ سال گرفتیم و قرار است که این هتل در نزدیکی کوه صفه شهر اصفهان ساخته شود. در چند سال گذشته ممانعت‌های زیادی برای ساخت آن می‌شد اما اکنون با همکاری استاندار، مسئولان و استانداری اصفهان، شهردار و شورای شهر، برای مجوز ساخت هتل و دریافت آن موافقت شد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon