+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • تکمیل عملیات احداث هتل غیرقانونی

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
  تعداد نظر :(#)

  تکمیل عملیات احداث هتل غیرقانونی


  با وجود اظهارات مسئولان مبنی بر تخلف در ساخت هتل "آریانا" و همچنین صدور رای قطعی تخریب طبقات اضافی از سوی وزارت کشور، روند ساخت این هتل به مراحل پایانی خود رسیده است و در مرحله نازک‌کاری قرار دارد.

 • پروژه ساخت برج "آرند" و هتل "آریانا" که در بستر رودخانه جاجرود واقع شده است، بدون توجه به اخطارهای قانونی صورت گرفته روزهای پایانی ساخت خود را می گذراند.

  رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۸ اردیبهشت سال ۹۴ در مصاحبه‌ای اظهار داشت: علی‌رغم قول تخریب این برج هتل غیرقانونی توسط وزیر کشور و پیگیری‌های کمیسیون اصل نود مجلس، ولی کمیسیون ماده ۹۹ که در فرمانداری شمیرانات تشکیل شده، رای ضعیفی دراین زمینه صادر کرده است.

  بر اساس این گزارش، با گذشت ماه‌ها از صدور حکم تخریب از سوی وزارت کشور، نه تنها خبری از تخریب این هتل نشده، بلکه کار ساخت به مرحله نازک‌کاری نیز رسیده است.

  این در حالیست که چندی پیش و در موردی مشابه، طبقات اضافی هتل آسمان شیراز با وجود اینکه تمامی اسناد و مدارک موجود حق را به مالک هتل می‌داد، توسط نیروهای شهرداری شیراز تخریب شد.

  به نظر می‌رسد که یا زور قانون به این هتل نمی‌رسد و یا اینکه مسئولین به دلایل مختلف صلاح را در تخریب این هتل متخلف ندیده‌اند.

  سوال اصلی اینجاست اگر سخنان رییس کمیسیون اصل نود مجلس نهم اگر درست است پس چگونه کلیه نهادهای ذیربط به این برج اجازه اتمام فعالیت داده اند!؟
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon