+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • بازگشت شرکت سازنده استادیوم آزادی پس از ۴۵ سال

  ۱۳۹۵/۰۶/۳۰
  تعداد نظر :(#)

  بازگشت شرکت سازنده استادیوم آزادی پس از ۴۵ سال


  مدیرعامل هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی از حضور گسترده شرکت‌های مطرح هتلداری دنیا در همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت هتل خبر داد. یکی از این شرکت‌ها "Bouygues" فرانسه است که ۴۵ سال پیش عملیات احداث مجموعه ورزشی آزادی را بر عهده داشت.

 • "غلام‌حیدر ابراهیم بای‌سلامی" با اشاره به حضور برندهای مطرح ساختمان‌سازی و هتل‌سازی دنیا در همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت هتلداری، اظهار داشت: شرکت "Bouygues" فرانسه که در کارنامه خود ساخت استادیوم ۱۰۰ هزار نفری آزادی را دارد، برای یکی از هتل‌ها نقشه بازسازی داده است.

  وی افزود: همچنین "آکور" که در حال حاضر تفاهم‌نامه‌ای برای بازسازی پنج هتل در ایران بسته و هتل فرودگاهی تهران طبق استاندارد آن ساخته شده در کنار رودا (لاکچری روتانا)، وینسی ایتالیا (سازنده هتل‌های بندری و لاکچری) در این همایش حضور خواهند داشت.

  بای‌سلامی از رونمایی طرحی با نام "۱۰۰ هتل، ۱۰۰ کسب و کار" خبر داد و افزود این طرح مبتنی بر مطالعات ملی است و امیدواریم موج اساسی را در هتل‌سازی ایران ایجاد کند.

  مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی، فعالان هتل‌داری، شرکت‌های ساختمانی و هتل‌ساز و موسسات مالی و شرکت‌های تأمین سرمایه را سه گروه مدعو در این همایش اعلام کرد و افزود: ما در ساخت هتل دارای ضعف‌هایی هستیم که اگر با برندهای مطرح بویژه در حوزه ساختمان و هتل‌سازی هماهنگ شویم، می‌توانیم ضمن تأمین امکانات مورد نیاز، ضعف‌های موجود را برطرف کنیم.

  وی در پایان ابراز داشت: ما تاکنون تفاهم‌هایی را با برندهای خارجی داشته‌ایم، حتی برخی از آن‌ها مثل "آکور" فرانسه عجله داشته‌اند کار را سریع شروع کنند. اما این ما هستیم که بررسی‌های اقتصادی را انجام می‌دهیم و دنبال مدلی هستیم که بانک‌های داخلی بپذیرند تا شرکت‌های ایرانی در ادامه کار دچار خسارت نشوند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon