+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • بهترین شریک تجاری هتل«امارات تاور جمیرا» معرفی شد

  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
  تعداد نظر :(#)

  بهترین شریک تجاری هتل«امارات تاور جمیرا» معرفی شد


  آژانس مسافرتی دلتابان برای نخستین بار در ایران و خاورمیانه توانست گواهینامه بهترین شریک تجاری را از سوی هتل امارات تاور جمیرا دریافت کند. این آژانس مسافرتی به عنوان تنها نماینده رسمی هتل‌های زنجیره‌ای جمیرا، سابقه طولانی همکاری با این مراکز اقامتی را در کارنامه کاری خود دارد.

 • هتل‌های زنجیره‌ای جمیرا به‌عنوان برندی مشهور و شناخته شده با بیش از ۲۱هتل درسرتاسر جهان طرفداران بی‌شماری دارد.

  هسته اولیه هتل‌های زنجیره‌ای جمیرا در سال ۱۹۹۷ پدیدار شد که تا امروز به دلیل سرویس‌دهی و خدمات لوکس و سطح بالایی که به مسافران کشورهای مختلف دنیا عرضه داشته، جوایز بسیاری را دریافت کرده و از این برند در محافل و رویدادهای گوناگون تقدیرهای زیادی صورت گرفته است.

  هتل ۵ستاره امارات تاور به عنوان یکی از بهترین مراکز اقامتی برند جمیرا در شهر دبی و در خیابان شیخ زائد واقع شده است. این هتل علاوه بر اتاقهای لوکس و سرویس‌دهی بی‌نظیر به مسافران به دلیل لابی بزرگ و مجللی که در اختیار دارد به مکانی مهم برای قراردادهای تجاری شرکت‌های بزرگ این شهر و کشورهای دیگر تبدیل شده است. برهمین اساس به آن لقب هتل بیزینسی نیز داده‌ شده و به عنوان یکی از نمادهای مهم این شهر به شمار می‌آید.

  از سوی دیگر هتل امارات تاورجمیرا به دلیل ارائه خدماتی از قبیل پارک آبی و ترانسفر رایگان، سرویس رایگان به مراکز خرید و ساحل، مکانی جذاب برای اقامت خانواده‌ها محسوب می‌شود.
  آژانس مسافرتی دلتابان، تنها نماینده رسمی جمیرا در ایران با تجربه طولانی همکاری با این مراکز اقامتی با فروش بالا و فرستادن مسافران بی‌شمار به این هتل، توانست از سوی امارات تاور جمیرا گواهینامه بهترین شریک تجاری را دریافت کند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon