+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • سومین همایش تخصصی "نقش اسپا در صنعت گردشگری و هتلداری"

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
  تعداد نظر :(#)

  سومین همایش تخصصی "نقش اسپا در صنعت گردشگری و هتلداری"


  سومین همایش تخصصی "نقش اسپا و حمام ایرانی در صنعت گردشگری" به همت مجموعه راما اسپا و با حمایت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور در کاخ موزه سعدآباد برگزار شد.

 • پانته‌آ ضیمران، بنیان‌گذار مجموعه راما اسپا و دبیر علمی این همایش در اظهاراتی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیران و مقامات صنعت گردشگری و هتلداری در این مراسم از تاسیس شعبه‌های جدید "راما اسپا" در هتل‌های شایان کیش، پارس کرمان و سرای عامری‌های کاشان خبر داد.

  ضیمران همچنین ابراز داشت: ۱۰سال پیش بر مبنای عشق و علاقه، به تنهایی این راه را آغاز کردیم و خوشحالیم که امروز در این راه تنها نیستیم.
  وی با اشاره به پیشینه ایران در عرصه اسپا و حمام سنتی و پیش‌دستی کشور ترکیه در زمینه بهره‌برداری از حمام ترکی، ابراز امیدواری کرد که در این مسیر با همکاری ۳ ضلع متخصصان، سرمایه‌گذاران و هتلداران هرچه سریع‌تر این فاصله پر شود.

  رجبعلی خسروآبادی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تهران نیز یکی دیگر از سخنرانان حاضر در این مراسم بود که ضمن تشکر از شکل‌گیری چنین اقدام جدیدی در صنعت گردشگری کشور، حمایت سازمان میراث فرهنگی از این حرکت را اعلام کرد.

  مدیر توسعه و جذب سرمایه‌های خارجی هلدینگ آتیه‌صبا و از مدیران ارشد گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در صحبت‌های خود به مزایای سرمایه‌گذاری در صنعت "اسپا" اشاره کرد و افزود: توجه به مباحث اقتصادی و نوع سرمایه‌گذاری در صنعت هتلداری و ایجاد فضاهای مستقل برای این صنعت می‌تواند در ورود جذب سرمایه‌گذار و گردشگران ایرانی و خارجی موثر واقع شود.
  مهندس محسن قریب، میزان سرمایه‌گذاری برای احداث مجموعه حمام ایرانی و اسپا با کلیه تجهیزات را به‌طور متوسط ۴۰۰ میلیون تومان برای هر هتل برآورد و دوره بازگشت سرمایه هر واحد اسپا را حداکثر سه ‌سال اعلام کرد.

  از دیگر سخنرانان حاضر در این همایش می‌توان به مهندس شهیار اسماعیلی ( بنیان‌گذار مجموعه راما اسپا )، دکتر هادی پورجاوید ( رئیس دانشگاه کاراد )، پروفسور حسین باهر و جناب اقای امیدرضا کاظمی اشاره کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon