+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • افتتاح پارك عمومی ونمایشگاه بین المللی و آغاز عملیات احداث یك باب هتل ۵ ستاره در ماكو

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  افتتاح پارك عمومی ونمایشگاه بین المللی و آغاز عملیات احداث یك باب هتل ۵ ستاره در ماكو


  با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری کشور ؛ پارک عمومی و نمایشگاه بین المللی ماکو افتتاح شده و عملیات اجرایی یک باب هتل ۵ ستاره در این شهرستان آغاز شد .

 • با حضور سعادت استاندار آذربایجان غربی، ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد ، رییس سازمان میراث فرهنگی و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و همچنین مردم منطقه ، ساختمان نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید.

  پروژه نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو دارای سه بخش ساختمان اصلی ، بخش اداری و ساختمان تاسیسات می باشد.

  مبلغ اولیه پیمان برای احداث این پروژه ، ۶۹ میلیارد و ۳۹۸ میلیون ریال بوده است.


  مسعود سلطانی فر که در آئین افتتاح این پروژه ها حضور داشت گفت : شهرستان ماکو دارای قابلیت ها و پتانسیل های زیاد گردشگری و جذب توریسم خارجی است و زیرساخت ها و امکانات زیربنایی هم باید متناسب با آن ایجاد شود .

  وی افزود : با توجه به این استعداد های موجود ما انتظار داریم تا پایان برنامه ششم توسعه این شهرستان باید حداقل ۱۰ الی ۱۲ هتل احداث شود .

  مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور نیز در این مراسم گفت :مناطق آزاد را پایلوتی می دانیم برای اجرای چشم اندازهای ایران ۱۴۰۴ و از همه نهادهای اجرائی ، وزارت بهداشت ، وزارت آموزش و پرورش و دیگر ارگانهای دولتی و خصوصی از جمله بانکداری سازمان های اقتصادی و صنعتی و غیره ..تا تجربیات و الگوهای خود را در این مناطق آزاد به مثابح ظهور به اجرا برسانند.

  اکبر ترکان اظهار کرد : ما نمی خواهیم در مناطق آزاد دنباله رو سیاست هایی باشیم که در همه نقاط کشور بکار برده می شود ، مناطق آزاد محل اجرا و بکارگیری الگوهای نو ، جدی ، خلاقانه و به روز در زمینه های مختلف اقتصادی تجاری و گردشگری و غیره می باشد .

  وی در ادامه افزود : ما مامور به تجربه ی نو هستیم و ماموریت داریم اهداف چشم انداز های ۱۴۰۴ را در قطعات کوچک ( مناطق آزاد )عملیاتی کرده و بعنوان الگو آن را به سرزمین اصلی ( کل کشور ) تامین دهیم .

  نائب رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: در بازدیدی که از این منطقه داشتیم کاملا فضای این شهر از نظر اقتصادی – خدماتی - - عمومی پیشرفت کرده و چهره ی شهر دگرگون شده است .

  مسعود پزشکیان تصریح کرد : با این حال ما اگر در پی بهترین ها هستیم باید بهترین الگوهاو ایده ها را نیز بکار ببریم و این ممکن نخواهد بود جز با بهره گیری از مشاوران بین المللی و کارشناسان زبده.

  وی افزود : کار سخت الان این است که باید مملکت را ساخت و این کار هم صرفاً در چهارچوب سازوکار عقلانی و منطقی امکان پذیراست .

  در پایان این مراسم با اهداء لوح از آقایان مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon