+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • افشاگری پس از ۲۰ سال/ رئیس بارسا در لباس خدمتکار رونالدو را خرید!

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  افشاگری پس از ۲۰ سال/ رئیس بارسا در لباس خدمتکار رونالدو را خرید!


  رئیس وقت باشگاه بارسلونا به شیوه‌ای عجیب موفق به جذب ستاره برزیلی شد.

 • خوان گاسپارت، رئیس سابق باشگاه بارسلونا ادعا کرد ۲۰ سال قبل در لباس یک خدمتکار موفق به جلب نظر رونالدوی برزیلی برای حضور در تیمش شد.

  رونالدو در آن زمان قصد جدایی از آیندهوون را داشت اما باشگاه با وجود اعلام رضایت اولیه پس از مدتی از فروش او منصرف شد و همه چیز را منوط به رضایت رونالدو کرد.

  باشگاه بارسلونا زمانی مشخص برای گرفتن امضای رونالدو داشت و به دلیل اعلام سران آیندهوون در اردوی آمریکا به هیچ فردی اجازه ورود به محل اقامت آیندهوون داده نمی‌شد تا مبادا اتفاقی خلاف میل تیم هلندی رقم بخورد.

  گاسپارت پس از یک جواب منفی ناامید نشد و اینگونه رضایت رونالدو را جلب کرد: به هتل تیم آیندهوون در آمریکا رفتم. اولین بار اجازه رفتن به اتاق به من داده نشد. برگشتم. در هتل نشسته بودم که ناگهان یک خدمتکار را دیدم. به او گفتم لباسش را با من عوض کند و پذیرفت. سینی چای را برداشتم و به مسئول هتل گفتم می‌خواهم برای بازیکنان چای ببرم. او ممانعت نکرد و پس از معرفی خودم به رونالدو کلی خندیدم و او پای میز برگه قرارداد را امضا کرد. تلاش‌ها و کارشکنی‌های بعدی هم نتیجه نداد وروند قانونی اقدام ما به اطلاع عموم رسید!
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon