+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • ساخت اولین هتل تمام گردان جهان در مازندران

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
  تعداد نظر :(#)

  ساخت اولین هتل تمام گردان جهان در مازندران


  ساخت اولین هتل تمام گردان جهان در مازندران به گفته عضو مجمع مشورتی توسعه استان ها کشور اولین هتل تمام گردان جهان در مازندران ساخته می شود.

 • ضو مجمع مشورتی توسعه استان های کشور از ساخت اولین هتل تمام گردان جهان در استان مازندران در قالب پروژه سایت دریایی گردشگری کشور خبر داد.

  "علی خداوردی" با بیان اینکه در شمال کشور نزدیک به ۷۰۰ کیلومتر سازه داریم، اظهار داشت: متاسفانه تاکنون نتوانسته ایم هیچ سازه ای در مناطق ساحلی که گردشگران را جذب کند، طراحی کنیم.

  وی افزود: ایران نیاز به مراکز تفریحی توریستی دارد که ساخت آنها نیاز به حمایت دولت در اخذ مجوز دارد؛ بعضا سرمایه گذارانی هستند که حتی احتیاج به دریافت وام ندارند و می توانند در صورت اخذ کوتاه مدت مجوز، در منطقه سرمایه گذاری کنند.

  رئیس مجمع مشورتی غرب استان مازندران با اشاره به پروژه سایت گردشگری دریایی کشور در محدوده شهرستان نور، ابراز داشت: با توجه به اینکه سالانه ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار گردشگر خارجی وارد غرب مازندران می شوند، این طرح می تواند پروژه خوبی برای کشور باشد.

  خداوردی تصریح کرد: این پروژه بسیاری از سرمایه گذاران را به وجد آورده و تمایل آنان برای سرمایه گذاری را برانگیخته است، چرا که اولین هتل تمام گردان جهان در این پروژه ساخته می شود.

  استان مازندران با دارا بودن ظرفیت بالای پذیرش مسافر می تواند در جذب گردشگران خارجی نیز موفق عمل کند از همین رو وجود سازه های خاص شهرت این استان را در جهان افزایش دهد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon