+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • میزان از قیمت هتل‌های تهران؛هتل شبی چند؟

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
  تعداد نظر :(#)

  میزان از قیمت هتل‌های تهران؛هتل شبی چند؟


  با پایان تعطیلات تابستان و شروع فصل پاییز تا حدودی از تب و تاب مسافرت های داخلی افتاده که این را به راحتی می توان از تخفیفات مراکز گردشگری مشاهده کرد، به همین خاطر نگاهی بر قیمت هتل های شهر تهران خالی از لطف نیست.

 • با اتمام فصل تابستان و کمرنگ شدن مسافرت‌ها، سری به هتل‌های سطح شهر تهران زدیم تا از قیمت این هتل‌ها در آغاز فصل پاییز باخبر شویم.

  در ابتدای امر تخفیفات متنوع این هتل‌ها نظر هر گردشگری را به خود جلب می کرد،تخفیفاتی که از ۴ درصد آغاز و با توجه به شرایط و امکانات هتل تا ۶۵ درصد نیز ادامه دارد.

  هتل ها در کمترین حالت خدماتی همچون اینترنت در لابی و اتاق، صبحانه رایگان، کافی شاپ، خدمات تهیه بلیط، اعلام حریق و در کاملترین حالت امکاناتی همچون سالن ورزش، استخر، سونا، جکوزی، فضای سبز، آرایشگاه، صندوق امانات، خشکشویی و ... در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

  هزینه‌ها به شرح زیر است:

  هزینه اقامت در هتل تک ستاره در میدان بهارستان برای اتاق یک تخته بدون حمام همراه با صبحانه شبی ۸۲ هزار تومان و به همراه حمام شبی ۸۸ هزار تومان است.

  برای اتاق دو تخته بدون حمام هزینه اقامت ۱۰۹ هزار تومان و به همراه حمام ۱۱۸ هزار تومان و اتاق سه تخته بدون حمام ۱۳۵ هزار تومان و همراه با حمام ۱۴۴ هزار تومان است.
  هتل ۲ ستاره واقع در خیابان خیام برای یک اتاق تک تخته بدون سرویس ۶۰ هزار تومان و در صورت وجود سرویس هزینه اقامت ۹۴ هزار تومان تعیین کرده است.

  در همین هتل اتاق‌های دوتخته تویین و دبل از ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۴۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

  همچنین برای اتاق‌های سه تخته با توجه به امکانات از ۱۲۵ هزار تومان تا ۱۵۹ هزار تومان باید هزینه شود.

  این قیمت‌ها برای هتل دو ستاره دیگر واقع در خیابان انقلاب متفاوت است، به گونه ای که هزینه اتاق یک تخته به همراه صبحانه ۱۴۰ هزار تومان، سوئیت دو تخته به همراه صبحانه ۲۲۰ هزار تومان و اتاق سه تخته ۲۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

  هتل سه ستاره واقع در خیابان تهرانپارس برای اتاق یک تخته خود هزینه شبی ۱۵۳ هزار تومانی را مشخص کرده است.

  اتاق یک تخته لوکس شبی ۱۷۰ هزار تومان، دو تخته دابل و تویین شبی ۲۳۰ هزار تومان، دو تخته لوکس ۲۳۴ هزار تومان، سه تخته شبی ۲۸۶ هزار تومان،سه تخته لوکس ۲۹۶ هزار تومان است.
  هزینه اقامت برای اتاق تک تخته هتل ۴ ستاره واقع در خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی شبی ۲۷۰ هزار تومان ،یک تخته VIP ،
  ۳۶۹ هزار تومان، دو تخته دابل و تویین ۳۷۴ هزار تومان، دو تخته VIP ،
  ۴۵۰ هزار تومان، سوئیت دو تخته رویال ۵۱۰ هزار تومان و سوئیت بزرگ دو تخته VIP،
  ۵۹۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.
  هتل ۵ ستاره واقع در تقاطع اتوبان چمران و یادگار امام برای اتاق تخت تخته شبی ۵۱۵ هزار تومان قیمت گذاری کرده است، این هتل برای اتاق های دوتخته تویین و دبل ۵۳۹ هزار تومان، سوئیت جونیر با ظرفیت دو نفر هر شب ۹۰۰ هزار تومان، سوئیت رویال با ظرفیت دو نفر هر شب یک میلیون و ۲۹۵ هزار تومان و سوئیت دوبلکس با ظرفیت دو نفر شبی یک میلیون و ۶۹۰هزار تومان قیمت مشخص کرده است. .
  هتل ۵ ستاره واقع در یادگار امام، سعادت آباد سوئیت با ظرفیت یک نفر همراه با صبحانه را ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت گذاری کرده است.

  اتاق استاندارد دبل و تویین به همراه صبحانه ۷۴۳ هزار و ۳۸۰ هزار تومان، رویال روم با ظرفیت ۲ نفر یک میلیون و ۲۹۷ هزار تومان، سوئیت جونیور دو تخته مجموع هزینه اقامت یک میلیون و ۴۹۸ هزار تومان، رویال با ظرفیت ۲ نفر به قیمت ۲ میلیون و ۵۷۲ هزار تومان و در نهایت پرزیدنت ۳ تخته ۳ میلیون و ۲۱۵ هزار تومان هزینه دارند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتلهتل ارزان


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon