+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • کلینتون اسناد طبقه بندی شده را در هتل روسیه جاگذاشته است

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
  تعداد نظر :(#)

  کلینتون اسناد طبقه بندی شده را در هتل روسیه جاگذاشته است


  اسناد پلیس فدرال آمریکا اف بی آی نشان می‌دهد که هیلاری کلینتون زمانی که وزیر خارجه آمریکا بوده، طی سفری به روسیه برخی اسناد طبقه بندی شده را در هتل جاگذاشته است.

 • اسنادی که روز جمعه توسط اف بی آی منتشر و از سوی شبکه ان بی سی نیوز فاش شده است، حاکی است که هیلاری کینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در سفری که به عنوان وزیر خارجه آمریکا به روسیه داشته، برخی اسناد طبقه بندی شده را در هتل جاگذاشته است.

  این اسناد نشان می دهد که مشاوران کلینتون مجموعه ای اسناد طبقه بندی شده را به هتل محل اقامت کلینتون برده اند. زمانی که کلینتون و مشاورانش اتاق هتل را ترک کرده اند، این اسناد را جاگذاشته اند.

  بر اساس اسناد اف بی آی، این اسناد طبقه بندی شده نباید به هتل روسیه آورده می شده است. پلیس فدرال آمریکا اعلام کرده است که اکثر ایمیل های کشف شده از کلینتون، قبل از انتخابات ریاست جمهوری نوامبر، منتشر نخواهد شد. گروه موسوم به دیدبان قضایی آمریکا با طرح شکایتی خواستار افشای همه ۱۴۹۰۰ ایمیلی شده که از سرور شخصی کلینتون به دست آمده است.

  در سال ۲۰۱۴ میلادی، کلینتون ۵۵ هزار ایمیل را به بازرسان وزارت خارجه آمریکا تحویل داده است. کلینتون به پاک کردن ۳۳ هزار ایمیل اذعان کرده است.

  رسوایی استفاده کلینتون از ایمیل شخصی برای انجام کارهای رسمی و دولتی، موجب انتقاد شدید جمهوریخواهان از عملکرد او شده است.

 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon