+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • محکومیت اقدام بی‌شرمانه تأسیس هتل

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
  تعداد نظر :(#)

  محکومیت اقدام بی‌شرمانه تأسیس هتل


  آقای دکتر حسن عباسی اندیشمند بزرگ کشور بتازگی در کهگیلویه و بویراحمد از توطئه‌ای جدید پرده برداشته و گفتند: قرار است ۴۰۰ هتل پنج ستاره در جاهای مختلف کشور تأسیس کنند و از این طریق به نفوذ فرهنگی و اخلاقی در کشور برسند.


 • بنده ضمن محکوم کردن اقدام شنیع و بی‌شرمانه تأسیس هتل در کشور و ابراز نگرانی بابت نفوذ غرب تا این حد در کشور نگرانی‌های خودم را در مورد ساخت هتل به صورت موردی عرض می‌کنم:
  ۱) نخستین گام برای ایجاد نفوذ در کشور هتل است. وقتی هتل نباشد جاسوس بدبخت از خارج بیاید کجا ساکن شود؟ لذا هتل می‌زنند و افرادی تحت عنوان توریست، استاد دانشگاه، ایرانی خارج از کشور و... که همه‌شان قاعدتاً جاسوس هستند در اتاق‌های مخوف هتل مستقر شده و نقشه‌های شوم خود را تدوین می‌کنند.


  ۲) تأسیس هتل نمادین است. نماد اینکه ما دائم باید به بیگانگان سرویس بدهیم. اینها اگر نیت‌شان خیر بود چرا به جای ۴۰۰ هتل، ۴۰۰ سرویس بهداشتی بین راهی نزدند تا به صورت نمادین به بیگانگان بگوییم اگر منافع ما را تأمین نکنید سنگ کلیه می‌گیرید و می‌ترکید؟


  ۳) وقتی اقدام به تأسیس ۴۰۰ هتل در کشور می‌کنند می‌دانند که این هتل‌ها هر کدامشان یک لابی هم دارد. این یعنی چه؟ یعنی روزی ۴۰۰ بار برای از بین بردن دستاوردهای مملکت لابی می‌کنند. این جاسوس بی‌پدر و مادر از آن بالا می‌آید پایین لابی می‌کند. این حرکت خودش هم نماد است هم سؤال! نماد است از این جهت که برای رسیدن به منافع باید از مواضعت پایین بیایی و سؤال است که یک جاسوس چرا باید بیاید لابی کند؟ جاسوس که قاعدتاً نباید لابی کند. این دولت و اینهایی که این هتل‌ها را می‌سازند بیایند به این تناقضات پاسخ بدهند.


  ۴) این اقدام وطن فروشانه (تأسیس هتل در کشور) چه ارتباطی به آهنگ «هتل کالیفرنیا»ی گروه ایگلز (عقاب ها) دارد؟ آیا قرار است سقف این هتل‌ها -مانند برجام- آشیانه‌ای برای فرود عقاب سرسفید (همان امریکا) باشد؟


  ۵) زمانی که تیم غافلِ مذاکره‌کننده هسته‌ای به جای استفاده از چادر، زیرانداز و گازپیکنیکی با پول بیت المال به هتل های گرانقیمت وین و ژنو رفت و مذاکرات بالکنی به راه انداخت باعث شد امروز این توطئه خبیثانه را پیاده کنند. چهارصد هتل در کشور که در بالکنش مذاکره می کنند و در همکفش لابی! آیا این همان فشار از بالا و چانه زنی از پایین نیست؟ آفرین! هست! ما این دستاوردها را ارزان به دست نیاورده ایم که بخواهیم با هتل آنها را از دست بدهیم. حواسشان را جمع کنند. دایرکت هم مساوی است با بلاک.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon