+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • اولین سامانه رزروآنلاین هتل و پروازهای کشوری خراسان شمالی رونمایی شد

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  اولین سامانه رزروآنلاین هتل و پروازهای کشوری خراسان شمالی رونمایی شد


  به مناسبت روز جهانی گردشگری اولین سامانه رزرواسیون آنلاین هتل های ایران و سامانه پروازهای چارتری ایران استان خراسان شمالی به همت یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در شهرستان اسفراین رونمایی شد

 • با رونمایی از این دو سامانه آنلاین گردشگران و مسافران استان می توانند از طریق تلفن همراه یا سیستم رایانه ای به رزرو هتل در هر نقطه از کشور و خرید آنلاین پروازهای چارتری کشور از استان اقدام کنند .
  معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی خراسان شمالی در آیین رونمایی از این طرح گردشگری با تقدیر از اینگونه اقدامات در راستای ایجاد زیرساخت های مناسب گردشگری و دسترسی آسان به امکانات گفت: این اتفاق نقطه عطفی درحوزه گردشگری شهرستان و استان است زیرا شان شهرستان اسفراین درحوزه گردشگری استانی است .
  قدیر افروند به مشکل اقامت و کمبود امکانات در این حوزه در شهرستان اسفراین اشاره کرد وافزود: باید به فکر زیرساخت های اقامتی وجاذبه های گردشگری برای جذب بیشتر گردشگران در شهرستان باشیم .
  وی بابیان اینکه از سال ۹۴ گردشگری استان دچار تغییر محسوسی شده است گفت: آمارهای رسمی استان رشد در همه حوزه های مربوط به گردشگری و بهره مند این حوزه از این میزان گردشگر را نشان می دهد و امیدواریم به بهرمندی اقتصادی مردم تبدیل شود.
  معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: اگر می خواهیم قطب گردشگری کشور شویم باید از جذابیت های فرهنگی ،گردشگری و ظرفیت خدادادی تردد مسافر در استان درست استفاده کنیم .
  وی افزود : توسعه گردشگری دراستان توجه وهمراهی همه فرمانداران و شهرداران استان را می طلبد .
  وی بابیان اینکه در دولت تدبیرو امید اقدامات خوبی در حوزه گردشگری انجام شده گفت: اما هنوز وضعیت هتل ها و پذیرایی ها در استان در حوزه گردشگری رضایت بخش نیست .
  سرپرست فرمانداری اسفراین هم در آیین رونمایی از این طرح گردشگری با تقدیر از مشارکت بخش خصوصی شهرستان اسفراین در رونق بخش گردشگری بر معرفی ظرفیت های گردشگری شهرستان از در مبادی ورودی استان تاکید کرد .
  علی اصغر یحیی آبادی افزود: اگر همه برای معرفی و فعال کردن ظرفیت های گردشگری تلاش نکنیم نباید انتظار رونق دراین بخش را داشته باشیم .
  وی با اشاره به ظرفیت های گردشگری خوب شهرستان اسفراین گفت: استقبال از جاذبه های گردشگری بومی نیازند تلاش و فرهنگسازی بیشتر است .
  ۲۷ سپتامبر برابر با ۶مهر رو ز جهانی گردشگری است و درایران ۶تا ۱۲ مهر هفته گردشگری نامگذاری شده است .
  شهرستان ۱۲۷ هزار نفری اسفراین در ۶۰کیلومتری جنوب شرقی بجنورد مر کز خراسان شمالی قرار دارد
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon