+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • ساخت هتل در مجموعه برج میلاد به صورت جدی در حال پیگیری است

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  ساخت هتل در مجموعه برج میلاد به صورت جدی در حال پیگیری است


  مدیر عامل برج میلاد با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی در برج میلاد تهران گفت: امروز مجموعه برج میلاد کارکردهای متنوع و متعددی دارد که یکی از کارکردهای متنوع آن، کارکرد فرهنگی است.

 • علی درویش‌پور درباره رویکردهای فرهنگی هیات مدیره جدید برج درباره برگزاری مراسم فرهنگی که پیش از این بیشتر به صورت فستیوال برگزار می‌شد گفت: حتما رویدادهای بزرگ فرهنگی باید در مجموعه برج میلاد رقم بخورد حالا چه به صورت فستیوال که نمونه بسیار خوب آن هم جشنواره فیلم فجر است که از ابتدا تا اختتامیه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود چه به صورت تک برنامه که اختتامیه جشنواره عکس برج میلاد باشد.

  درویش‌پور با اشاره به رضایت حداکثری هنرمندان از برگزاری مراسم‌های فرهنگی در مجموعه برج میلاد خاطر نشان کرد: عموما هنرمندان از قاعده مند بودن و نظم این مجموعه در اجرای برنامه‌های فرهنگی راضی بودند و مجموعه را ستایش کردند.

  مدیر عامل برج میلاد با اشاره به رویکرد فرهنگی جدید درباره مجموعه برج میلاد تصریح کرد: در کنار کارکردهای متنوع گردشگری، بحث مسائل فرهنگی مورد توجه جدی ماست اما می‌خواهیم با کیفیت متفاوت و ارزشمند آن را برگزار کنیم و زمینه را برای حضور اقشار مختلف جامعه فراهم کنیم
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon